Як доглядати за волоссям в літній час року?

Як доглядати за волоссям в літній час року?

Як доглядати за волоссям в літній час року? Що потрібно робити, щоб волосся під палючим сонцем не перетворилося на солому? Як відновити свою шевелюру, якщо волосся все ж піддалося негативному впливу сонця? Відповіді на ці питання ви знайдете в даній статті.

Отже, головне, про що не варто забувати влітку – так це про головний убір. Ви не отримаєте сонячний удар, не буде головних болів і головне – захистите своє волосся від негативного впливу сонячних променів. Тому, вирушаючи на пікнік, на дачу або на прогулянку по місту вдень – обов’язково прихопіть з собою панаму або капелюх. Це перше правило, дотримуючись якого можна максимально захистити волосся від негативного впливу сонця. Навіть якщо сонце не занадто агресивне і вам здається, що воно нешкідливе – все одно запасіться головним убором.

Друге правило: не користуйтеся влітку феном і різними засобами для укладання волосся. Гаряче повітря фена висушує волосся і може перетворити його у кращому випадку – на подобу соломи. Якщо ви не уявляєте собі життя без фену навіть влітку, то використовуйте фен на максимально щадному режимі з холодною подачею повітря і по можливості у виняткових випадках – наприклад, коли йдете на вечірку чи ділову зустріч. Що стосується засобів для укладання – то вони також сильно травмують волосся, лаки та муси обтяжують зачіску, а в спеку погано тримають форму зачіски. Якщо відмовитися повністю від стайлингів, лаків і мусів для волосся ви не в змозі, то зведіть їх використання до мінімуму-до 1-2 разів на тиждень.

Влітку голова часто потіє, тому потребує частого миття. Мити голову влітку варто у міру її забруднення, прохолодною водою і обов’язково з використанням бальзамів і кондиціонерів для волосся. Бальзами полегшують розчісування, знижують ламкість волосся і надають блиск і шовковистість.

Якщо ви нехтували вищепереліченими порадами і в кінці літа або після відпустки на морі ваше волосся стало тьмяним і млявими, легко ламається і січеться, то настав час його термінового відновлення. Можна, звичайно, вдатися до масок і бальзамів, що продаються в магазинах та аптеках, а можна приготувати їх самим – і ефект буде краще, і результат помітите дуже скоро. Якщо у вас сухе і сильно пошкоджене волосся, то перед кожним миттям волосся втирайте в шкіру голови оливкову олію, потім розподіляйте її по довжині волосся і залишайте на 30 хвилин. Для досягнення максимального ефекту можна укутати голову ковпаком, після завершення процедури – вимити голову звичайним способом прохолодною водою. Взагалі мити сухе волосся рекомендується якомога рідше – раз на 5-7 днів, і краще всього використовувати для цього яєчні шампуні. Посічені кінчики, як правило, нікуди не діваються, навіть після тривалого лікування волосся, тому їх варто кожні 3-4 тижні підстригати і робити це краще так званими «гарячими ножицями». Процедура дуже популярна в сучасний час, волосся при такій стрижці запаюється і при частому застосуванні перестає сіктися.

Дотримуючись цих нескладних правил ваше волосся легко перенесе літню спеку, буде виглядати красивим і здоровим.

Залишити коментар