Як правильно доглядати за волоссям?

Як правильно доглядати за волоссям

Над цим питанням замислюється кожна жінка, дівчина, дівчинка… Насправді ж, все дуже і дуже просто. Є кілька порад, завдяки яким волосся буде виглядати бездоганно кожен день.

Порада №1.
Не можна часто мити волосся. Особливо шкідливо мити волосся щодня. Через це волосся починає забрудняться швидше.

Порада №2.
Не можна рідко мити волосся. Раз на тиждень – це вже рідко. Все-таки на волоссі накопичується бруд, жировий наліт, який необхідно вчасно змити. Найоптимальніше – це мити волосся 2 рази на тиждень. Наприклад, через три або чотири дні. Це стосується не тільки довгого, а й короткого волосся теж.

Порада №3.
Не можна витирати вимите волосся рушником, який використовується і для тіла теж. Для голови потрібно мати окремий рушник, який потрібно міняти якомога частіше. Краще всього використовувати чистий рушник при кожному митті голови.

Порада №4.
Не можна мити волосся гарячою водою. Гаряча вода погано впливає на шкіру голови, отже, будуть псуватися волосяні цибулини.

Порада №5.
Не можна мити волосся холодною водою. В цьому випадку відбудеться все те ж саме, що і при митті гарячою водою. Оптимальне – це миття голови теплою водою, причому контрастний душ теж не найкращий вибір, бо волосся різко реагує на зміну температури, так що краще вибрати теплу воду.

Порада №6.
Вибирати шампунь краще залежно від типу волосся. Причому найкращий вибір – це шампунь, запах якого майже не відчувається, тому що в такому шампуні вміст шкідливих речовин набагато менший, ніж у будь-яких інших шампунях.

Порада №7.
Волоссю дуже часто не вистачає вітамінів, тому для цього можна купити в аптеці таблетки муміє і додати їх в шампунь. В аптеках можна купити упаковку “Золотого Алтайського муміє ” від компанії ” Евалар “. В упаковці двадцять штук. Десять таблеток потрібно додати в цілий шампунь. Гарненько збовтати. З часом таблетки розчиняться в шампуні. Періодично шампунь можна збовтувати, щоб вони розчинилися швидше. Перед застосуванням шампунь теж потрібно збовтати.

Порада №8.
Після шампуню потрібно використовувати бальзам-ополіскувач або маску для волосся. Волосся потрібно пом’якшити та зволожити. Вибирати бальзам і маску потрібно так само, як і шампунь, тобто відповідно від типу волосся.

Порада №9.
Волосся не можна сушити феном. Це дуже шкідливо. Волосяні цибулини пошкоджується, отже, пошкоджується і саме волосся. Правда, є все-таки такі випадки, коли скористатися феном просто необхідно. Наприклад, якщо потрібно вийти на вулицю, а волосся ще не встигло висохнути. У даному випадку його потрібно висушити, інакше ж і волосся постраждають, і захворіти можна.

Порада №10.
Не можна довго ходити з рушником на голові. Інакше створюється парниковий ефект, через яке волосся може постраждати. Рушник потрібно потримати на голові кілька хвилин, щоб вбралася зайва волога.

Порада №11.
Розчісувати волосся потрібно масажним гребінцем. Найкраще вибирати гребінець з натуральної щетини або дерев’яний. Так волосся не буде електризуватися.

Порада №12.
Звичайно, багато жінок використовують плойки, прасування для волосся, бігуді і так далі, але все це псує структуру волосся, тому їх вживання краще скоротити або не користуватися зовсім. Те ж саме відноситься і до лаків, гелів і пінкам для волосся.

Отже, дотримуючи всі ці поради, можна домогтися того, що волосся буде в чудовому стані, а всі навколо будуть тільки заздрити! Удачи!

Залишити коментар