Базовий гардероб жінки

Базовий гардероб жінки

Стилісти кажуть, що в цілому гардероб необхідно поділити умовно на частини:
• 70 % повинні складати прості речі;
• 30 % мають становити дизайнерські яскраві речі.
Існує негласна аксіома, що, якщо правильно складений базовий гардероб, то питання « що вдягнути » більше ніколи не виникне.

1. світла блузка
У гардеробі жінки має бути, як мінімум 2 світлі блузки. Якщо одна в пранні, то друга обов’язково повинна бути випрана і відпрасована, щоб у потрібний момент скласти тандем із спідницею або брюками. Колір блузки необхідно підібрати у відповідності зі своїм типом кольору: для когось вона повинна бути білосніжною, а для когось кремовою.

У стилістів є одна хитрість: колір блузки повинен бути трохи темніший відтінку зубної емалі. Блузка повинна поєднуватися хоча б з однією спідницею і одними брюками у вашому гардеробі.

2. спідниця олівець
Робить фігуру по- справжньому жіночною проста спідниця- олівець. Вона являє собою спідницю із завищеною талією, вузька, яка ідеально сідить по фігурі. Мета цієї спідниці підкреслити, а не збільшити, лінію стегон, а так само візуально скорегувати силует.

Спідницю-олівець одягають під високий каблук, з блузками, пуловерами і жакетами, а також топами. При покупці спідниці-олівця враховують довжину, ступінь прилягання, а також висоту талії, яка повинна підбиратися під особливості фігури і росту.

3. джинси
Колись джинси розглядалися, як робочий одяг. Сьогодні завдяки одній або двом парам джинс можна створити величезну кількість стильних комплектів. Завдяки джинсам можна створити відмінний комплект для побачення або наради.

Джинси можна одягнути з високим каблуком, можна з кедами, кросівками, з балетками. Вибираючи джинси потрібно звернути увагу на розташування і форму кишень. І при покупці джинс не варто економити. Огидно виглядають дешеві джинси низької якості, та ще неправильно підібрані.

Варто уникати всіляких страз, вишивок, спеціально створених дір. Але це стосується тільки моделей, які складають базовий гардероб.

4. Маленьке чорне плаття
Цей наряд повинен бути однією з головних складових гардеробу. Не варто економити на купівлі чорної сукні, так як цей наряд неодноразово виручить в складних ситуаціях.

5. жакет
Довжина жакета, фасон визначається строго індивідуально. Кольори краще всього вибрати темні: чорний, синій, брудно -зелений. Про фурнітуру забувати не варто – вона повинна бути так само високої якості.

6. чорні брюки
При виборі штанів потрібно слідувати рекомендаціям, якими йдуть при виборі джинс. Краще мати дві пари штанів, щоб одні можна було носити під низький каблук, а інші під високий, так як довжина штанини буде при цьому зовсім різна.

7. кардиган
Кардиган повинен бути обов’язково в кожному гардеробі. Це універсальна річ, яка підійде до штанів, спідниці, джинсів. Його можна буде носити з поясом і без нього. Він підійде, як для офісу, так і для прогулянки з дітьми.

Залишити коментар