Як створити образ ділової жінки

Як створити образ ділової жінки

У сучасному світі багато дівчат працюють за наймом або займаються бізнесом нарівні з чоловіками. Але для успішного ведення справ необхідно створити бездоганний і блискучий діловий образ.

Підбір одягу
Різноманітність в офісні будні привнесе наявність у дівчини кількох комплектів ділових костюмів і плать. Можна купити один брючний, один варіант із спідницею і кілька ділових суконь довжиною трохи нижче коліна. Спідницю для костюма можна вибирати і по коротше, але всього на кілька сантиметрів вище коліна. Що стосується кольорів, то для роботи найбільш прийнятними вважаються варіанти в різних відтінках сірого, синього та коричневого.

Підбір аксесуарів
Аксесуари в діловому образі відіграють незамінну роль. Завдяки їм можна урізноманітнити свій строгий зовнішній вигляд і вказати на рівень добробуту. Прикраси повинні додавати родзинку, але не акцентувати на собі увагу. Так сережки не повинні бути більшими або звисаючими. Бажано надягати вироби з золота або срібла, але такі, які не виглядають зухвало дорого. Те ж саме стосується і різних підвісок. Найголовніше тут не використовувати пластмасові або дерев’яні вироби, вони більше підходять для образів творчих людей. Браслети використовувати небажано, вони будуть заважати рукавам на сорочці і піджаку.

Підбирати ремінь до костюма теж треба з розумом. Тут неприпустимі масивні і екстравагантні пряжки, ніяких написів і логотипів брендів. Сам ремінь повинен таким же кольором як і взуття, поєднуватися з іншими аксесуарами, годинником, сумочкою, і звичайно ж відповідати самому костюму.

Вибір зачіски
Тут так само як і в підборі одягу важливо дотримуватися стриманості. Якщо у дівчини довге волосся, то бажано на робочому місці і ділових зустрічах збирати їх у хвіст, перетягуючи звичайною гумкою. Завитушки, начісування, шпильки зі стразами чи розпущене волосся не доречні. Якщо ж у дівчини коротке волосся, то можна спочатку зробити спеціальну стрижку, яка добре підійде для бізнес-леді.

Кілька порад
Важливу роль у формуванні ділового іміджу має не тільки одяг, але і різні атрибути. Телефон може бути і недорогим, але обов’язково презентабельним і звичайно ж зручним у використанні. Блокноти та планінги краще підбирати лаконічних форм і забарвлень, які не відволікають на себе увагу. Якщо жінка носить з собою ноутбук, то чохол для нього також повинен бути стриманого кольору, без різних візерунків і рюшечок. Найкраще вибирати чорні або коричневі, під колір костюма. Гаманець, затиск для грошей, візитниця повинні виглядати презентабельно. Гаманець за кольором і фактурою повинен відповідати сумці, добре якщо вони будуть однієї фірми і ви купите ці атрибути одночасно.

Гармонійно підібравши за кольором і фактурою всі елементи ділового образу, можна легко створити презентабельний зовнішній вигляд. А підкреслить його сувора зачіска і стриманий макіяж. Дотримуючись всіх цих рекомендацій, дівчина може бути впевнена в тому, що колеги і клієнти будуть сприймати її як надійного виконавця і партнера.

Залишити коментар