Який одяг жінкам не варто носити

Який одяг жінкам не варто носити

Кожна жінка хоче виглядати красиво, щоб подобається оточуючим її чоловікам і викликати заздрість у інших жінок. Іноді в процесі пошуку речей, дами купують речі і навіть не думають сподобаються вони тим, на кого вони хочуть справити враження. Наприклад, такі популярні у молоді штани з обвислою матнею, які вони вважають супер-модними, абсолютно не справлять враження на чоловіків старше 35 років. Деякі не можуть зрозуміти навіщо жінки одягають влітку чобітки. Але пані відчувають себе в цьому одязі та взутті дуже вільно і легко. Що ж може відчувати чоловік перебуваючи поруч з дівчиною одягненою абсолютно без смаку, але яка вважає, що вона одягається за останнім писком моди.

Соціологи провели опитування, темою якого став не сексуальний жіночий гардероб. Як і дивно дуже багато виявили бажання взяти в ньому участь, на анкету відповіли 1000 осіб, які відносяться до різних професій і верствам населення.
За результатами опитування не сексуального жіночого гардеробу вийшли в лідери і зайняли перші три місця такі його види.

Перше місце по праву зайняли так звані брюки- памперси, тобто брюки зі спущеною матнею. Чоловіки тихо ненавидять того модельєра, який це придумав. Але все ж 200 дівчат проголосувало за цю модель. Дорогі дівчата не варто засмучувати чоловіків і надягати їх на побачення, цим ви віджахнете багатьох претендентів на вашу руку.

Друге місце присудили стрингам, які так люблять показувати дівчата, одягаючи джинси та спідниці із заниженою талією. Але абсолютний шок для чоловіків, коли такий одяг одягають власниці пишних форм, це вже точно зовсім не сексуально. Дівчата чоловіки не вважають це сексуальним, а навпаки дуже вульгарним.

Третє місце зайняли уггі. Представники чоловічої статі не розуміють навіщо дівчата свідомо позбавляють себе жіночності одягаючи це взуття на плоскій підошві, а до них ще на додачу курточку – пілот і штанці. Дорогі дівчата не позбавляйте чоловіків можливості дивитися на ваші елегантні і красиві ніжки одягнені в красиве взуття на каблучку.

Крім перерахованих вище нарядів, які посіли почесні перші місця, в список жіночого НЕ сексуального одягу увійшли: піджаки з широкими плечима, сонцезахисні окуляри, які закривають пів обличчя, босоніжки одягнені на носочки, дуті спідниці, короткі топи, улюблені блондинками наряди рожевого кольору зі стразами і блискітками, сукні максі, довжиною до підлоги, хустки різного забарвлення, вульгарні колготки в сіточку, лосини, балетки і легінси.

Залишити коментар