Який стиль одягу підходить саме тобі?

стиль одягу

 Кожна представниця жіночої статі мріє отримати відповідь на це животрепетне питання. І бажання це цілком зрозуміло, адже всім нам хочеться виглядати індивідуально, при цьому відчувати себе впевнено і комфортно в будь-якій ситуації. А ще важливо, щоб всі ці складові мрії про власний стиль одягу вкладалися в наш бюджет. Щоб у черговий раз, побачивши безліч гарненьких суконь в магазині, ти не відганяла від себе пульсуючу думка «хочу купити сукні оптом» і не витрачала грошей даремно, важливо розуміти, який тобі підходить стиль.
Для початку необхідно розібратися з термінологією.
Стиль одягу – це сукупність різних елементів в одязі, об’єднаних в єдиний ансамбль за віковою, статевою, соціальними, професійними ознаками, а також залежно від способу життя людини, її смаку, індивідуальності, приналежності до субкультури, національності і навіть епохи. Крім того, різні стилі можуть підбиратися за визначенням доречності в конкретній ситуації і функціональності. Стиль в одязі – одна зі складових іміджу будь-якої людини.
З визначення очевидно, що стилів в одязі є безліч. Вони змінюються з часом. Одна людина може в різних ситуаціях використовувати різні стилі. Коли ми задаємо собі питання, – «Який стиль підходить саме мені ?», – Ми більше за все маємо на увазі залежність від нашої індивідуальності, переваг, характеру. Тому зупинимося більш детально на цій стороні питання. Уявімо, що ми хочемо підібрати для себе найбільш комфортний, постійний стиль.
Насамперед, для вибору конкретного стилю «тут і зараз» іміджмейкери рекомендують виходити з сезону. У додатку до одягу існує два сезони – весна- літо і осінь- зима. Кожній категорії будуть властиві свої матеріали, крій, фасони і кольори.
Далі аналізуємо свою зовнішність. Для спрощення питання, прийнято ділити типи зовнішності на простий і складний. Простий тип не має яскраво виражених рис. Для складного ж, навпаки, характерна виразність, контрастність, які-небудь незвичайні прикмети. Наприклад, бліда шкіра і чорне волосся; яскравий колір очей; якась родзинка в обличчі, великі губи, ніс і т. д. Якщо ти носителька простого типу, краще вибирати одяг непомітний, але з одним виразним елементом. Спробуй приміряти на себе стиль кежуал, романтичний, елегантний або стиль new look. Якщо ж ти щаслива володарка другого типу, кращим вибором буде одяг класичного стилю або кежуал, який не буде відволікати від сприйняття оточуючими твоєї харизми.
Прислухаємося до себе: які риси тобі притаманні? Ти зухвала і неординарна, любиш епатаж? Тоді можеш поекспериментувати зі стилем sexy, смарт кежуал, гранж, хіпі. Якщо тебе приваблюють захоплюючі враження, все гарне й жіночне, напевно тобі сподобається романтичний стиль. Хочеш виділятися, бути завжди в центрі уваги – примір на себе гламурний стиль.
Як показує практика, найбільш часто для повсякденного життя ми вибираємо або класичний, або казуальний стиль. Всі інші стильові настрої можуть, так чи інакше, присутні в нашому гардеробі і радувати оточуючих своєю яскравістю і неординарністю за нашим бажанням. Не бійся експериментів, включай фантазію, не женися сліпо за модою, а більше прислухайся до себе і ти обов’язково знайдеш власний стиль!

 

Залишити коментар