Bikkembergs Осінь-Зима 2012-2013. Авангард і безпосередність нових моделей

Bikkembergs Осінь-Зима 2012-2013

Творець нової колекції Bikkembergs Осінь-Зима 2012-2013 вносить властиві собі якості яскравості, авангарду і безпосередності. Це надає творінню Dirk Bikkembergs елегантності і деякого спортивного шику. Яскраві кольори та їх відтінки, плавні силуети і довгі сукні зі шлейфом можна побачити в колекції сезону осінь-зима 2012-2013 років.

Трохи про дизайнера

Щоб повною мірою зрозуміти суть колекції потрібно дізнатися автора. Dirk Bikkemberga знають як творця спортивного одягу. Він закінчив Королівську академію витончених мистецтв в маленькому місті Антверпені (Бельгія). Семеро людей з цієї академії (включаючи його) зробили новий крок в розвитку сучасної бельгійської моди. Успішність і унікальність дизайнера доведена безліччю нагород Best Leisure Brand і Oscar Bella Mods.
Ім’я модного спортивного дизайнера надовго відбилося в моді завдяки створеному чуду. Дірк Біккемберг являєтся засновником знаменитої італійської аматорської футбольної команди «Фоссомброне», носящу символічну назву «Біккембергс Фоссомброне». Все почалося з того, що в пошуках заміни для свого хворого манекенника дизайнер випадково познайомився з футболістом цієї команди. На прохання Дірка, він приміряв авторські джинси. Реакція була приголомшливою, спортсмен сказав, що більше ніколи не одягне ніяких інших брюк. У результаті Дірк розробив спеціальну колекцію одягу та ігрову форму для футболістів клубу «Фоссомброне».

Bikkembergs Осінь-Зима 2012-2013

Унікальність колекції не тільки нової, але й попередніх, полягає в поєднанні моди здоров’я, що змушує рухатися вперед. З цієї причини в його творах немає ні найменшого натяку на минуле. Як зізнався сам дизайнер, він не сприймає дух ретро і минулого. Така життєва позиція домінує в колекціях Дірка з самого початку. Слід зазначити, що в перших його роботах були видні елементи військового стилю. Але поступово мілітарі було повністю видалено спортивним стилем, який черпав від незгасного інтересу. В результаті він створив не тільки одяг, але і взуття, і оптику.
У колекції Bikkembergs Осінь-Зима 2012-2013 представлена ​​величезна чоловіча і жіноча лінія. Колірна гамма досить практична: сірий, чорний, коричневий, білий, іноді зелений, рожевий і червоний. Спектр тканин дуже великий: сюди входить як шкіра, так і шовк. Грубі і м’які матеріали допомагають створювати контраст. Так, наприклад, шкіряний жилет і куртка-косуха відмінно поєднуються з сукнею строгого фасону.
У чоловічій лінії увагу привертають куртки зі шкіри та пальто з хутра. Також не можна обійти стороною і облягаючі кофти.
Здоров’я, простота і зручність – що ще потрібно для авангардного одягу?

Залишити коментар