Cerruti Осінь-Зима 2012-2013. Cerruti – недбала елегантність

Cerruti Осінь-Зима 2012-2013

Історія Cerruti бере свій початок в місті Бієлла, Північна Італія. Саме тут троє братів – Антоніо, Квінтіно і СтефаноЧерруті заснували свою невелику текстильну фабрику «Lanificio Felli Cerruti» в 1881 році. Сімейний бізнес приносив стабільний дохід своїм засновникам, але прославилася марка набагато пізніше завдяки Ніно Черруті.
Ніно очолює фабрику в 1950, йому на той момент тільки виповнилося 20. Через 7 років він вводить новий напрямок – виробництво чоловічих колекцій pret-a-porte deluxe. З тих пір весь світ пізнав Cerruti не тільки як виробника високоякісних вовняних тканин, але і як марку розкішного чоловічого одягу.

Cerruti осень-зима 2012-2013

Нову колекцію осінь-зима 2012-2013 Cerruti представив на тижні високої моди в Парижі. В рамках показів чоловічої моди відбулося дефіле бренду.
Базові моделі осінньо-зимової колекції включають переважно теплі моделі – пальто, утеплені піджаки і светри з глухим горлом. Багато вбрання доповнені шапкою, шарфом і рукавичками. Звичайно ж, не обійшлося і без традиційних класичних костюмів.
Кольорове рішення колекції – це строгість і елегантність з елементами яскравих і легковажних акцентів. Стримані кольори – чорний, глибокий зелений, темно-сірий відтіняються світло-блакитним, глибоким синім і навіть кислотно жовтим.
Дизайнери надали широкий вибір класичних костюмів, які ідеально підходять для офісних працівників. Особливо оригінально виглядають костюми аквамаринового забарвлення в поєднанні з шапочкою в тон.
По-новому розкрито класичні брюки, ширина варіюється від вузької до вільної посадки, і всі моделі, на думку дизайнерів, варто носити з напуском, що вносить якусь нотку легковажності в діловий образ.
Для більш сміливих молодих людей, які не бояться експериментувати зі своєю зовнішністю, є варіанти бридж, які пропонують носити з двоколірними светрами, і актуальними в холодну погоду рукавичками.
Багато чоловічого вбрання супроводжувалися легкими шапочками або широкими пов’язками на голову, що закривають вуха.

Стильні пальто від Cerruti

Для прохолодної погоди передбачена лінія верхнього одягу. Домінуюча модель – пальто. З широкими плечима і класичні моделі, трапецевидні, різної довжини, з похилими плечима і які вигідно підкреслюють мужність силуету, стильні моделі з відкладним коміром та утеплені блейзери дозволять вибрати підходящий варіант на будь-який смак. Стримана колірна гамма і рідкісні яскраві акценти сформують стильний, елегантний образ сучасного чоловіка, який знає, чого він хоче від життя і вміє справляти враження.
В цілому, колекція Cerruti – поєднання абсолютно протилежних речей – елегантність і недбалість ідеально уживаються в створюваних образах, і кожен наряд дозволяє втілити в життя найсміливіші фантазії.

Залишити коментар