Geox. Каталог брендів, історія, колекції, ціни

Geox. Каталог брендів, історія, колекції, ціни
Geox – це відома італійська компанія, яка виробляє взуття та одяг з використанням якісних водонепроникних і дихаючих матеріалів. Слово “GEOX” походить від двох слів грецького походження “geo” – земля, “х” – технологія, і символізує сучасні технології. Під даним брендом випускається взуття, як для дорослих, так і для дітей. Geox відомий більше як виробник взуття.

Історія створення бренду

Засновником компанії Geox є Маріо Моретті Полегато, який народився в родині виноробів. На основі невеликого шкіряного підприємства, який також належить його родині, Маріо почав виробництво взуття, яке пропускає повітря, «дихає».
Старт роботи Geox стався в 1995 році. Geox є розробником і виробником матеріалів, які є по характеристикам водовідштовхувальними, але одночасно пропускають повітря.
У 1999 році Geox крім взуття почав випускати і одяг. А в 2000 році – компанія виходить на міжнародні ринки.
На даний момент продукція бренду Geox представлена більше, ніж в ста країнах світу. Geox має мережу з 1150 магазинів і близько 11 000 торгових точок. При цьому досить широко використовується система франчайзингу.

Загальна характеристика бренду

Geox – це, в-першу чергу, зручне взуття та одяг, відоме своїми високотехнологічними матеріалами.
Взуття Geox «дихаюче», тобто воно дає можливість нозі дихати: нога потіє, а розроблена Geox мембрана, яка вбудована в підошву, поступово виводить піт і вологу назовні. Результат – нога завжди буде залишатися сухою.
Вбудована в взуття мембрана дозволяє не тільки виводити піт і вологу, але і перешкоджає попаданню вологи у взуття із зовні. А значить, ваші ноги завжди будуть сухими і захищеними.
Geox передбачили різні уподобання і смаки своїх клієнтів. У магазинах ви можете придбати черевики або туфельки Geox з різними видами підошов, як зі шкіряною, а також і з гумовою.
У колекціях цього бренду є і спортивне взуття, яке виробляється за спеціальною інноваційної технології.
Geox приділили особливу увагу зимовому взуттю, яке також дихає, але при цьому ще і відмінно зберігає тепло. Дана якість досягнута завдяки тому, що чіп взуття покривають додатковою алюмінієвою плівкою.
Останніми ноу-хау Geox є розробка технології виробництва також «дихаючого» одягу, який сприяє виходу поту за межі одягу.

Про колекціях бренду

У жіночій колекції взуття є практична повсякденна лінія, яка містить черевики, чоботи, босоніжки і т.д., з мінімальною кількістю декоративних деталей. А для модниць створені такі лінії, як Hollywood і Venice. У них входять витончене взуття на каблуках, яке сподобаються самим вимогливим модницям.
В магазинах зможуть підібрати собі взуття і одяг як активна сучасна молодь, так і люди старші за віком, які віддають перевагу класичному стилю і елегантності.
Ціна на продукцію бренду
Ціни бренду Geox досить різноманітні. Можна купити, як дорогі туфлі, так і по не високій ціні мокасини. На літню і зимову колекції Geox ціни дещо різні. Зимове взуття коштує помітно дорожче літньої і демосезонного.

Залишити коментар