Ghost – каталог брендів, історія створення, колекції

Ghost - каталог брендів, історія створення, колекції
Світ моди настільки мінливий і примхливий, що іноді доводиться заздрити зусиллям і наполегливості багатьох дизайнерів, які не покладаючи рук, працюють в індустрії моди. Таня Сарн – не виняток, а її дітище на ім’я Ghost – великий внесок у розвиток британської моди! У каталозі всесвітньо відомих брендів компанія Ghost стоїть у перших рядах, заявляючи тим самим, що Ghost – не просто назва, а ім’я з великої літери!

Історія створення компанії Ghost

Засновником компанії Ghost по праву вважають Таню Сарн, а наступного року відкриття будинку моди – 1984. Вклавши в початок своєї справи всього лише 11000 франків, Таня і не сподівалася, що пізніше це підприємство принесе їй величезний прибуток! З грандіозної швидкістю бренд розвивається і в Нью-Йорку, де в 1987 році компанія відкриває свій магазин. Так бренд Ghost виходить на рівень слави, як і багато інших британських бренди. У 1994 році відкривається лондонський магазин. І Ghost завойовує чимало нагород за свою роботу.

Загальна характеристика бренду Ghost

З самого початку своєї роботи Ghost мав те, що відрізняло його від інших брендів. У першу чергу, це те, що одяг від Ghost є легким і м’яким. Її творці відмовилися від модних в той час «накладних плечей», і створили одяг, який повністю передавала красу тіла. В основі колекцій використовувалися спочатку тільки віскозні тканини, а сама колекція сприймалася, як літній одяг. Але пізніше почали використовувати і інші види тканин, такі як сатин, шерсть, велюр і мохер. Весь одяг від Ghost – це суцільна витонченість і жіночність.

Про деякі колекції Ghost

Постійна конкуренція на ринку моди весь час змушувала творців Ghost експериментувати, створюючи щось нове і своє, несхоже на інших. Колекції бренду з кожним днем ​​припідносять своїм шанувальникам приємні сюрпризи. Наприклад, нова колекція одягу в 1994 році, при відкритті лондонського магазину, подарувала любителям Ghost модні вироби з трикотажу. При кожному своєму виході у світ, бренд орієнтується в першу чергу на потреби народу, на практичність. Так в колекціях Ghost з’являються окуляри і взуття, джинси. Але, незважаючи на всю різноманітність продукції, не втрачається головну родзинку – це романтичний образ. А його таємничість – головне завдання творців від Ghost. Говорячи про колекції бренду не можна не згадати, що великою новиною було створення в 2000 році аромату Ghost, першого парфумерного виробу, який підкорив серця багатьох. Спочатку жіночий, а потім і чоловічий аромати дуже швидко завоювали Ghost всесвітнє визнання.
Бренд Ghost, як і багато інших брендів на ринку моди, вже давно завоював свого покупця, самого надійного і постійного, і завжди радує його новинками і цінами. У колекціях від Ghost можна знайти одяг і на пишних жінок, і на худеньких дівчаток. І, як кажуть в народі, в образі не залишиться ніхто.
При такому розмаїтті товару залишається тільки побажати компанії Ghost ще багатьох і багатьох років життя. Її потенціал настільки великий, що потрібно ще багато-багато часу, щоб здійснити все задумане. Час іде, все змінюється, але шанувальники бренду Ghost сподіваються, що він залишиться з ними вічно. Нехай так і буде!

Залишити коментар