Harley-Davidson – історія створення, каталог брендів, ціни

Harley-Davidson
Harley-Davidson – американський бренд, що передає новий своєрідний стиль життя. Особливість маркетингової політики Harley-Davidson – створення окремої спільноти людей, лояльних саме до марки Harley-Davidson. Крім мотоциклів, під даним брендом з емблемою Harley-Davidson виробляється і продається величезна кількість товарів широкого споживання.

Історія створення бренда Harley-Davidson

Вільям Харлі (William S.Harley) в 1901 році у віці двадцяти одного року, створив креслення двигуна, який був встановлений на звичайний велосипед.
У 1903 році кресляр Вільям Харлі (William S.Harley) і 20-річний модельник Артур Девідсон (ArthurDavidson) представили публіці перший виготовлений ними мотоцикл Harley-Davidson, який призначався для гонок.
З часом налагоджується виробництво мотоциклів під маркою Harley-Davidson.
З 1947 Harley-Davidson починає виробництво та продажу курток, які пізніше стали класичним елементом байкерського стилю і вигляду. Одяг, взуття, меблі, а такоже посуд, що випускається під брендом, дозволяє створювати своєрідний стиль життя від Харлі, який підносить мотоціклна на заслужений п’єдестал.

Загальна характеристика бренду

Бренд HARLEY-DAVIDSON – це продукція для тих, хто життя не представляє без мотоциклів, швидкої їзди, відчуття свободи, а також любить подорожі, для тих, хто розуміє і приймає філософію байкерів, для тих, кому подобається особливий вільний стиль життя любителів мотоциклів.
У колекціях предосталені вироби зі шкіри та трикотажу, різні бавовняні футболки, рукавички, взуття, окуляри та інші аксесуари. Завдяки речам, випущеним під брендом HARLEY DAVIDSON, у байкерів і просто цінителів мотоциклів з’явилася можливість самовиразитися і оточити себе предметами, які близькі їм по духу.
У цьому бренді особливе ставлення до деталей. Звичайний шов може примножити жіночий шарм або стати штрихом, який завершує сміливий образ. Пряжка може зіграти роль сполучної ланки, або ж агресивно демонструвати стиль бренду.
Ці складні нюанси створюють дух свободи, якими живе HarleyDavidson. HarleyDavidson – це стиль свободи, прагнення їздити верхи і свобода самовираження.

Про колекції бренду Harley-Davidson

CoreCollection є основою асортименту екіпіровки MotorClothes. До її складу входять класичні та непідвладні віянням моди і часу моделі з логотипом Harley-Davidson BarandShield. Моделі витримані в традиційних чорно-помаранчевих тонах.
В цьому році колекцію доповнить окрема високотехнологічна серія одягу FXRG. Harley-Davidson став першим брендом, який застосував технологію Cocona  при виготовленні мотоциклетного одягу. При використанні цієї технології використовується кокосова шкарлупа й мінерали у виробництві тканин. Це підвищує водонепроникність виробів, їх паропроникність, а також сприяє поглинанню запахів. А значить, мотоцикліст в такому одязі менше потіє, мерзне і відчуває себе комфортно практично в будь-яких погодних умовах. Одяг серії FXRG з основної колекції Harley-Davidson доступний круглий рік. Це – практичне, надійне, довговічне і функціональне мотоциклетна екіпірування, яке робить поїздки на мотоциклі більш комфортними.
Кожні три місяці під брендом Harley-Davidson випускаються сезонні колекції. Ці колекції доступні тільки протягом певного часу. Моделі із таких колекцій мають індивідуальний дизайн, текстуру і забарвлення.
Ціна на продукцію бренду Harley-Davidson
Ціни на взуття, одяг та аксесуари бренду Harley-Davidson коливаються – від середніх до дорогих. Однак при виборі моделі не варто забувати про якість і довговічність виробу. На деякі моделі даний бренд дає обмежену довічну гарантію.

Залишити коментар