Колекція Creed осінь-зима 2012-2013. Парфумерія для успішних людей

Парфумерія Creed

Всесвітньо відомий бренд Creed існує вже більше чверті століття і спеціалізується на виробництві елітної, високоякісної парфюмерії. Торгова марка славиться своїм підходом до справи – всі аромати створюються вручну, починаючи з зважування необхідних компонентів і їх подрібнення і фільтрації. Тому створені парфуми не мають аналога у всьому світі. Парфумерія Creed – це незмінний супутник успішних людей, які знають, чого вони хочуть від життя. Своїм розташуванням відзначили марку і багато членів королівських родин, серед яких можна відзначити імператрицю Євгенію, королеву Вікторію і навіть Наполеона. До знаменитих людей більш сучасного покоління, можна віднести Черчілля, Марлен Дітріх, Жерара Депардьє та багатьох інших зірок шоу-бізнесу.

Осінь-зима 2012-2013

До майбутнього сезону осінь-зима 2012-2013 торгова марка підготувала серію новинок, серед яких є не тільки елітна парфумерія, але і засоби по догляду за тілом. Наприклад, неповторна лінія Aventus, яка стала найпопулярнішим ароматом бренду. Набір включає в себе засоби для зволоження і заспокоєння шкіри після гоління, фірмове мило, піну для ванн і гель для душу. Крім того, дезодорант з таким же запахом дозволить зберігати свіжість протягом всього дня.
До того ж, запропонована серія включає і чоловічий аромат Aventus, який не може не підкоряти серця. Творців цього аромату надихнули подвиги історичних імператорів, які не тільки розв’язували війни, але й могли укладати мир зі своїми супротивниками і навіть приділяти місце романтиці. Верхи на конях вони прагнули до перемоги, і в підсумку приходили до неї. Цей парфум символізує силу, міць і бачення успіх і створений для чоловіків, які дотримуються саме такого стилю життя.

Creed Royal-Oud

Ще одним сенсаційним ароматом цього сезону став Creed Royal-Oud. Цей аромат був оцінений королівською парою принцом Вільямом і його нареченою, коли його вперше презентували. Створений як для чоловіків, так і для жінок, джерелом його натхнення послужили королівські палаци, розкіш і нотки природи.
Якщо вас не зацікавили запропоновані новинки, ви можете створити особистий аромат, який буде існувати в світі в єдиному екземплярі, проте, це відіб’ється і на ціні. Якісна парфумерія – запорука вашого успіху.

Для настоящих мужчин будет интересно посетить интернет магазин мужской брендовой одежды, где всегда только лучшая одежда известных торговых марок.

Залишити коментар