Колекція Yves Saint Laurent Осінь-Зима 2012-2013. Агресивність у тандемі з класикою

Yves Saint Laurent

На сьогоднішній день модний будинок Yves Saint Laurent відноситься до одного з найвідоміших брендів у світі. Фірма займається випуском як жіночої, так і чоловічої колекції одягу. А також виробництвом дизайнерського взуття, аксесуарів і косметики.
Ів Сен-Лоран є засновником відомого бренду. Саме він дав своє ім’я модному будинку. Вперше, Ів Сен-Лоран представив свої моделі в 1966 році. Це була жіноча лінія, з деталями чоловічого гардероба. А також він представив перші брючні костюми для жінок. Зараз всі ці речі є невід’ємною частина гардеробу жінки.

Нове віяння від Yves Saint Laurent

На даний момент будинок мод Yves Saint Laurent знаходиться під палким керівництвом Стефано Пілаті. А нова колекція Yves Saint Laurent Осінь-Зима 2012-2013 набула строгі форми з прямими силуетами. Її представили в Парижі, на Тижні моди.
Колірна гамма лінії була в темних тонах. Основою став класичний чорний колір. Саме в його поєднанні було показано багато верхнього одягу. Пальта, куртки, плащі викликали захоплення своєю елегантністю і неповторністю.
Теж стосувалося і матеріалу, з якого були пошиті речі. У колекції Yves Saint Laurent Осінь-Зима 2012-2013 поєднувалися як теплі, жорсткі тканини, так і тонкі, атласні. Не обійшлося на подіумі і без шкіри. З неї були пошиті цілі вироби, але вставки з натуральних шматків шкіри були і в класичних пальто.

Виділяємо талію – головне віяння осінь-зими 2012-2013

Акцент на талію робили пояси від Yves Saint Laurent. Така тенденція проглядається у багатьох дизайнерів нинішніх показів осінньо-зимових колекцій.
Дуже оригінальні куртки були представлені в червоному кольорі. І знову ж в поєднанні з чорними фрагментами.
Незмінним залишається в колекції і хутро. З нього були пошиті екстравагантні коміри колекції Yves Saint Laurent Осінь-Зима 2012-2013. Ця деталь робила речі просто шикарними.
Не обійшовся показ і без зіркових гостей. Прийшли оцінити колекцію такі модниці, як Аліша Кіз, Сальма Хайек, Кеті Перрі та багато інших.
Незаперечним фактом є те, що Стефані Пілаті доріс до своєї власної марки одягу. І зараз починається нова епоха талановитого дизайнера Еді Слімана в модному будинку Yves Saint Laurent. Раніше він вже співпрацював з даним брендом, при створенні чоловічої лінії від Yves Saint Laurent в кінці 90-х. Але потім він відправився в Dior Homme. Але зараз Еді бере повну відповідальність з приводу креативності в нових іміджах бренду Yves Saint Laurent.
Можемо побажати йому тільки удачі!

Выгодные покупки и постоянные скидки на одежду и аксессуары – это то, что так любят настоящие девушки. Получите купоны на скидку и промокод Lamoda и делайте свои покупки еще более приятными и незабываемыми.

Залишити коментар