Love Republic – каталог брендів, історія, колекції

Love Republic
Образ кожної жінки настільки складний і багатогранний, що узагальнює в собі сукупність на перший погляд несумісних особливостей. Одна і та ж жінка може бути і ніжною кішкою, і пристрасною тигрицею одночасно. Але в цьому і є вся принадність жінки. Саме на жінку орієнтувався при своєму створенні і бренд Love Republic. З’явився зовсім недавно, він вже зумів підкорити багатьох. Love Republic – російський бренд, дух свободи і любові – ось його девіз.

Історія створення Love Republic

Історія появи бренду Love Republic має свої принади. Спочатку було так. Сергій Пластинин, росіянин за походженням, створив кілька магазинів (16) під маркою Taxi, але займатися бізнесом постійно, у нього не було часу. Невдачі і низький дохід привели до того, що вся власність в 2008 році була продана відомому на той час гігантові «Мелон Фешн Груп», який дуже змінив марку. Таксі перетворилося в Республіку Любові.

Загальна характеристика бренду Love Republic

Новий бренд відразу привернув до себе увагу. Інакше й бути неповинно! Вільна жінка, недоступна, сексуальна, упевнена в собі, незалежна – це головний образ від Love Republic. Одяг російського бренду допоміг багатьом знайти неповторність, оригінальність, відчути себе з глибини. Love Republic дуже швидко впровадив свій образ в життя. Рекламувати одяг були запрошені учасники відомої групи Віа Гра. Надія Грановська, Віра Брежнєва дуже красиво передали новий образ. Ще однією особливістю бренду Love Republic є те, що магазини одягу оформлені за спеціально продуманим планом. Їх вітрини прикрашені всякими трояндочками, різнокольоровими мереживами, а в середині магазин оформлений в стилі вечірньої сукні: чорні гладкі стіни, безліч дзеркал. Сама обстановка вже переконує в правильності вибору і додає впевненості.

Про деякі колекції Love Republic

Колекції від Love Republic вже самі говорять за себе. Їх не можна переплутати. Вони помітні на фоні інших. Деякі називають їх колекціями любові. Дизайнери виділяють кілька ліній в одязі від Love Republic. Кожна лінія має свої особливості образу. Перша лінія – це одяг, який вміло передає образ американської мафії. Одночасно і сексуально, і зухвало. Це корсет, шнурівка, насиченість та контраст кольору. Друга лінія – одяг для закоханої і загадкової дівчини. Загадковість образу, життєрадісність – характерні її риси. Третя лінія бренду Love Republic – це темний образ. Деякі подумають, що траурний. Але тут зовсім навпаки – сексуальний і бажаний одночасно. Четверта лінія – це лінія облягаючого одягу. Все, для того, щоб привернути увагу до себе. І остання, п’ята – це протилежність до другої – зухвала і неслухняна дівчинка, образ який створюється за допомогою поєднання грубих і ніжних тканин. Всі колекції Love Republic йдуть в ногу з часом. Тому п’ять виділених ліній постійно вдосконалюються, про що свідчать покази колекцій днями моди.
Ціни та одяг від Love Republic
Бренд Love Republic відомий і популярний у багатьох містах Росії та України. З кожним днем ​​він завойовує нових прихильників, які стають постійними. Інтернет-магазини доступно рекламують товар, його ціни. Крім того, можна стати членом клубу Love Republic, по дисконтній програмі отримавши до 25% знижки.
Змінившись одного разу разом з одягом Love Republic, Ви назавжди залишитеся з ним. «Кохайте і будьте коханими», – бажають творці бренда. І тільки тоді Ви будете впевнені в собі.

Залишити коментар