Marni. Каталог брендів, історія, колекції

Marni. Каталог брендів, історія, колекції
Marni – це італійський бренд, який випускає культовий розкішний жіночий і чоловічий одяг, а також різноманітні аксесуари. Магазини цього бренду відкриті в понад 20 країнах: Італії, Англії, Франції, Іспанії, США, Австралії, Росії та інших. Штаб-квартира Marni перебувати в місті Мілані (Італія).

Історія створення бренду

Бренд Marni (Марни) був заснований в 1994 році. Засновниками цього бренду є Консуело і Джанні Кастільйоні.
До запуску бренда Marni Джанні Кастільйоні вже встиг створити бренд Ciwifurs, під яким випускалися хутряні та шкіряні вироби. Через якийсь час дана подружня пара вже відкрила свій Будинок моди Marni, який спочатку спеціалізувався на жіночому одязі.
У 2002 році на додаток до жіночої колекції Marni додали колекцію чоловічого одягу, нижню білизну, купальники, аксесуари, в тому числі очки, і одяг для дітей.
Кожен сезон безперервне дослідження ринку призводить до нових, інноваційних методів, що збільшує якість.

Загальна характеристика бренду

Продукція Marni створює і передає настрій тепла і літа.
Консуело Кестіглайоні, створив авангардистський дух з повною лінією приладдя. Сучасний підхід Консуело до матеріалів і силуету, поєднанню принтів і квітів, виняткові текстури привели до нової, унікальної формі функціональності.
Принти Marni неймовірно різноманітні, починаючи від матрацних смуг і сухих квітів, і закінчуючи принтами ретро ксилографією, в стилі 50-х років. Може бути, саме вони стали одним з головних мотивів колекцій Marni.
Вільний і яскравий casual відображаються в пишних спідницях довжиною до коліна, а також у широких сорочечках-топах. Елегантні, але водночас напрочуд яскраві сукні із запахом загострюють увагу на себе.

Про деякі колекціях бренду

Бренд Marni випускає нову колекцію кожен сезон. У кожній колекції є кілька ліній. Зазвичай, це основна колекція, колекція для повсякденного життя, інші.
У колекції весна – літо 2012 Marni для H & M представлені чоловічий і жіночий одяг, також різні аксесуари. У даній колекції використано поєднання принтів і фактур, етнічні та спортивні елементи. Аксесуари представляють великі прикраси з пластика, знімні комірці з паєтками, капелюшок з високою тулією і ін. Ця колекція побудована на відчутті свободи і модних експериментах.
Ціна на продукцію бренду
Продукція бренду Marni відноситься до товарів дуже високої цінової категорії. У Росії знаходиться близько тридцяти магазинів. Особливо популярні сумки від Marni. Специфічний стиль і хороша якість завжди привертає до себе прихильників цього бренда.

Залишити коментар