Max Mara Осінь-Зима 2012-2013. Мінімалізм у поєднанні з класикою

Max Mara

В Італії бренд Max Mara один з найуспішніших. Їх візитна картка – це пальто. Вони просто вважаються ідеальними. Саме завдяки цьому елегантному одязі до відомого будинку Max Mara прийшла Світова популярність. У кожній своїй колекції вони надають всі нові, і нові образи.
Основна мета компанії – це якісний одяг з доступними цінами для кожного. І це в них досить добре виходить. Відомий бренд має прихильниць по всьому Світу, які із завмиранням серця кожного разу чекають нової колекції від Max Mara. А серед «зіркових» шанувальниць, знаходяться такі відомі особистості, як Джесіка Альба, Кетті Холмс, Діана Аргон, Розі Хантінгтон-Уайтлі та багато інших.

Військова тематика майбутнього сезону

В цьому році лінія Max Mara Осінь-Зима 2012-2013 знову піднесла величезну кількість яскравих образів. Колекція була пронизана мотивами мілітарі і морським стилем. Вони явно простежувалися в кожній моделі, представленої на модному показі.
Звичайно, такі асоціації виникали завдяки смужкам, кольором хакі і підтяжкам. Адже, як відомо, всі ці нюанси притаманні морській та військовій тематиці. Це визначило головний тренд сезону, що наближається, який представив бренд Max Mara.
Кепки дуже чітко доповнювали образи. Вони створювали строгість і стриманість в один момент. Чорні, бежеві, сірі тони були присутні на подіумі. Колекція вийшла особливо привабливою. Її створювали креативні директора – два сина творця модного будинку Акілле Марамотті – це Луїджі і Ігнаціо, а також його дочка Людовіка.

Гетри – головний аксесуар дизайнерів

Як уже простежувалося і у інших дизайнерів, які представляли свої колекції майбутнього сезону, на ногах у дівчат були одягнені гетри. Поверх туфель – це створювало образ, чобіт. Але чудові дизайнерські чоботи теж з’являлися на подіумі. Вони були пошиті зі шкіри різного кольору від коричневого до класично чорного.
На даний момент модний будинок Max Mara налічує 2260 бутиків в 93 країнах всього Світу. А також входить в топ-100 популярних брендів Світу. Колекція Max Mara Осінь-Зима 2012-2013 представляє жіночий, модний одяг, який доступний для кожного. У ній можна буде відчути себе на піку модного віяння.

Залишити коментар