Mimo – каталог брендів, історія, колекції, фото, ціни

Бренд MIMO & Co
Діти – це наше майбутнє, наше життя, наше щастя! І ніхто з цим сперечатися не буде. Кожній мамі її дитина найкраща, найрозумніша і найкрасивіша. Усе найкраще – дітям! Напевно, саме під таким девізом створювався всім відомий бренд дитячого одягуMIMO & Co, який за дуже короткий час став дуже популярним у світі моди. Завойовуючи увагу своїх шанувальників, бренд MIMO & Co завжди доводив, що він один з кращих, що не можна в ньому сумніватися ніколи.

Історія створення MIMO & Co

І чого ж такого незвичайного в цьому бренді? Щоб повністю розібратися в цьому, потрібно почати з самої історії його виникнення. Бренд MIMO & Co – це відомий у світі бренд дитячого одягу, що виник в 1965 році в Аргентині. Зараз MIMO & Co – це одяг для маленьких модників і модниць у віці до 12 років. А все починалося з маленьких ляльок, як і все в дитинстві починається з іграшок. Тільки потім з’явився одяг. Тобто, творці бренду спочатку спеціалізувалися на виготовленні дитячих ляльок. На площі 6000 кв.м було розпочато маленьке виробництво, яке незабаром переросло у велике. А ляльок змінився одяг. І це було великим проривом вперед. Тому що радувати діточок простими ляльками це добре, але одягати самих хлопців було ще приємніше. З тих самих часів відомий спочатку в Аргентині, а потім і в Європі, бренд MIMO & Co весь час росте і вдосконалюється.

Загальна характеристика бренду MIMO & Co

Одяг від MIMO & Co – це одяг, виготовлений з високоякісних матеріалів, модний і практичний одночасно. Якщо дивитися каталог одягу, то видно, що він представлений широким асортиментом товарів на будь-який смак. Це кофтинки, штанці, пальто, шапочки … Все перерахувати неможливо, але коли дивишся колекцію, то не можна не закохатися в маленький капелюшок, шарфик, або щось ще. Барвистий одяг від MIMO & Co просто заворожує глядача. Відмінною особливістю колекцій є простота візерунків і яскравість кольорів. Модний, елегантний одяг робить кожну дитину оригінальною. А найголовніше, що він подобається самим дітям.

Про деякі колекції MIMO & Co

Давно відомо, що дітям подобається не тільки носити куплену річ, але і брати участь в показах мод. До цієї події вони готуються особливо трепетно! Скільки радості в очах дітей, коли вони йдуть по подіуму. Їхні обличчя просто світяться від щастя. Тому, дитячі покази на тижнях моди – це вже не новина. Бренд MIMO & Co створює свої колекції в залежності від сезонів. Тому одяг від Mimo популярний весь рік. Новинки дорослої моди актуальні і в дитячій колекції. Дизайнери постійно вдосконалюються, але не забувають про простоту і зручність одягу.
Ціни на одяг від бренду MIMO & Co
Одяг від Mimo відома у багатьох країнах світу. Доступні ціни дають можливість купувати його все більшому колу населення. Інтернет-магазини пропонують широкий асортимент товарів на будь-який смак.
Мода на дитячий одяг не пройде ніколи. Дитина росте і розвивається разом з модою. Разом з одягом дитина вчиться розуміти красу, вчиться бути оригінальною. Тому один з головних обов’язків кожних батьків – це прищепити почуття стилю своїй дитині, зробивши її життєвий шлях легшим і гарнішим. А зробити це разом з брендом MIMO & Co дуже і дуже просто!

Залишити коментар