Nando muzi – історія, колекції, ціни

Nando muzi

Приголомшливе модне взуття найвищого класу – так зарекомендував себе сто років тому відомий італійський бренд Nando Muzi. Не втратив він своєї престижності і сьогодні. Nando Muzi – це велике ім’я у світовій модній індустрії.

Історія створення торгової марки Nando Muzi

Торгова марка Nando Muzi була названа на честь свого творця. Історія бренду починається з 1956 року, коли Nando Muzi, італієць за походженням, вирішує піти працювати в майстерню з пошиття взуття. А в 1963 році за допомогою свого батька відкриває власне підприємство з найдорожчим обладнанням. Рівно рік знадобився дизайнеру, щоб торгова марка Nando Muzi стала найпопулярнішою в Європі. Тепер Nando Muzi – це дуже престижний і модний бренд в світі.

Загальна характеристика бренду Nando Muzi

Головним персонажем торгової марки Nando Muzi є взуття. Саме воно так красиво підкреслює всю красу жіночих ніг. Висока якість і неповторна дизайнерська робота – це основа всіх колекцій від Nando Muzi. Торгова марка Nando Muzi гармонійно поєднує в собі традиції і сучасні нововведення. Дизайнер Nando Muzi завжди бере найактивнішу участь у розробці нових колекцій, а також бере участь у виставках і стежить за змінами модних тенденцій у світі. Це і допомогло зробити бренд від Nando Muzi дуже популярним в Америці. Особливістю торгової марки Nando Muzi є і те, що вона допомагає урізноманітнити повсякденне життя. Всі моделі взуття Nando Muzi – це гламур і відмінна якість. Вони зроблені з найкращих матеріалів: теляча шкіра, лакована, зміїна і крокодиляча шкіри. Кожна модель торгової марки Nando Muzi – це як окремий твір мистецтва. Моделюючи взуття, дизайнер, немов наперед знає вже, чого хоче жінка. Колекції від Nando Muzi розраховані в першу чергу на фатальну жінку, яка вимагає до себе уваги, яка вибирає модний та якісний продукт. Бренд Nando Muzi випускає також і модні аксесуари, які разом з туфлями і чобітьми становлять надзвичайно красивий комплект.

Про деякі колекціях торгової марки Nando Muzi

Всі колекції торгової марки Nando Muzi – це поєднання майстерності і технологій. Дуже важливим компонентом взуття від Nando Muzi є каблук, який може бути різним за формою і розміром, що і визначає стиль самого взуття. До 70-х років взуття мало низький каблук і нейтральні відтінки кольорів. Потім все змінювалося і вдосконалювалося. Фірмовим знаком бренду можна назвати мереживо, яке широко використовується в колекціях Nando Muzi і надає вишуканості моделями. Зараз компанія Nando Muzi сміливо комбінує кольори і підвищує каблук до 10-15 см, зберігаючи при цьому почуття комфорту. Дуже цікавою є колекція «фатальна жінка» від торгової марки Nando Muzi. Це туфлі на високій платформі і високих підборах, прикрашені стразами. Цікавим є і той факт, що спочатку сам зразок взуття роблять з глини, потім шиють. Всі каблуки несхожі один на одного і дуже оригінальні.

Ціни на товари від Nando Muzi

У широкому асортименті весь товар від Nando Muzi представлений на сайті бренду і його можна легко купити в інтернет-магазинах. Щорічно торгова марка Nando Muzi випускає до 200 000 пар взуття, що говорить про велику популярність бренду по всьому світу. Висока якість продукту називає і високу на нього ціну, але це не зупиняє справжніх любительок бренду.
Nando Muzi – це завжди модно, престижно і дуже зручно. Вибирайте взуття Nando Muzi і живіть з комфортом!

Залишити коментар