Normann – історія, колекції, ціни

Normann

З кожним днем ​​список брендів в світі сучасної моди поповнюється новими іменами. Дуже приємно, що не відстає в рейтингу найбільш популярних і СНГ. Доказом цього є торгова марка Normann. Normann – це зручність, краса і комфорт. Еталоном бренду є дружна сім’я. А виготовлення одягу для всієї родини – це головна задача Normann.

Історія створення торгової марки Normann

Власником марки Normann є компанія «Юністайл», яка спочатку спеціалізувалася по виготовленні дитячого одягу, потім чоловічого, а тепер – дитячого, чоловічого і жіночого одночасно. Компанія була заснована в 1999 році і продавала одяг спочатку тільки в Росії, але з 2005 року її вже експортують в Україну, Білорусь, Казахстан. Normann має швейні фабрики на території Росії, а також за контрактом працює із закордонними підприємствами.

Загальна характеристика бренду Normann

Головною особливістю торгової марки Normann є те, що весь одяг орієнтований, в першу чергу, на російський народ, на кліматичні умови його проживання. Торгова марка Normann випускає одяг двома лініями – це зручний повсякденний одяг для міста і відпочинку та одяг для спорту. Перша характеризується легкістю, спокійною кольоровою гамою і зручністю. Спортивний стиль включає в себе, крім усього цього, ще й практичність. Коли речі для міста і відпочинку виготовляються з тканин ніжних і приємних на дотик, то верхній спортивний одяг (куртки, пуховики, костюми) пошиті з високоякісних матеріалів, які не пропускають воду, добре тримають тепло. Для підкладки використовують міцний синтетичний матеріал. Утеплювач і пух теж мають високу якість. При пошитті використовують тонкі голки, щоб пух не пролазив крізь шви. Особливу увагу Normann приділяє формам і колірній гамі для своїх моделей одягу. Для чоловіків – це спокійні, не дуже насичені кольори. А для жінок і дітей – це барвиста колірна гамма. Цікаво й те, що всі кольори дуже добре гармонують між собою.

Про деякі колекції торгової марки Normann

Всі свої колекції торгова марка Normann випускає, розраховуючи на свого споживача. В рік виходить до шести колекцій. Це колекція весна, літо, осінь, зима, колекції шкільного та спортивного одягу. Дизайнери від Normann розробляють нові, несхожі на інші моделі. Над створенням одягу трудяться молоді спеціалісти. Торгова марка має у своєму розпорядженні окремі кольори, які в поєднанні між собою створюють гармонійні образи. Це сірий, білий, кремовий, блакитний, коричневий і чорний кольори. А з тканин для пошиття використовують бавовну, нейлон, оксамит, поліестер. Виготовлений ​​з високоякісних матеріалів, одяг від Normann відрізняється якістю і європейським дизайном. У 2002 році торгова марка Normann отримала нагороду за свою працю – премію «Російський Торговий Олімп».

Ціни на товари торгової марки Normann

Всі ціни на продукцію від торгової марки Normann середньостатистичні. Бренд випускає верхній одяг, трикотаж, аксесуари і шитий текстиль. Normann одночасно захищає свого споживача від поганих кліматичних умов і дає можливість не скупитися на високоякісний одяг.
З торговою маркою Normann завжди відчуваєш себе не тільки комфортно, але і надійно. Одяг від Normann додає впевненості у житті, гарного настрою і оптимізму. Залишайтеся завжди з Normann!

Любителям читать везде и всегда прекрасной альтернативой станут аудиокниги, которые можно взять куда угодно так как не занимают много места.

Залишити коментар