Reima – історія, колекції, ціни

Reima

Торгова марка Reima – це дуже популярний на сьогоднішній час фінський бренд дитячого одягу. Створювати одяг дітям приємно багатьом дизайнерам. В той момент ніби повертаєшся у дитинство, згадуєш найприємніші його моменти. Бути дитиною – це просто насолоджуватися життям, сприймати його з найкращого боку, дивитися на все крізь рожеві окуляри. Забезпечити кожній дитині безтурботне дитинство – головне завдання торгової марки Reima.

Історія створення торгової марки Reima

Слово Reima в перекладі з фінського означає жвавий. Саме на активність і був зроблений акцент при створенні у 1944 році торгової марки Reima, яка займалася виготовленням дитячого одягу для дітей. Творці Reima дуже вірно вибрали назву бренду, бо від нього залежить багато чого. І не прогадали: товари від Reima дуже популярні в багатьох країнах світу.

Загальна характеристика Reima

Торгова марка Reima випускає одяг для новонароджених і дітей до 12 років. Характерною особливістю одягу є те, що він зовсім не сковує рухів. У ньому комфортно завжди і скрізь. Можна легко стрибати, бігати, що особливо прийнятно активним дітям. Важливим є і те, що одяг від Reima – це високоякісна продукція, зроблена з матеріалів, які захищають дитину від холоду та спеки. В одязі від торгової марки Reima комфортно в усі пори року. Продукція Reima дуже багатогранна: це комбінезони, напівкомбінезони, куртки, плащі, костюми, головні убори, рукавички, одяг з флісу, нижня білизна, взуття. Верхній одяг торгової марки Reima водонепроникний і водовідштовхувальний. У ньому можна гуляти в будь-яку погоду. Зроблений з матеріалу, який добре пропускає повітря, дитячий одяг отримав назву «дихаючий». При загальній характеристиці продукції Reima потрібно ще виділити її практичність. Він легко переться, швидко висихає, при цьому всьому зберігає свій колишній початковий вигляд. Цю особливість по достоїнству оцінили мами. Саме на їхні плечі лягає ця робота. А коли зручно і легко, тоді і жити веселіше. Важливою відмінністю торгової марки Reima від інших виробників дитячого одягу є серія проміжного одягу (з флісу), яка і пояснила, як треба одягатися, щоб було тепло і затишно. Такими ж якостями володіє і взуття від Reima. У ньому теж тепло і зручно, воно добре захищає від вологи.

Про деякі колекції Reima

Колекції торгової марки Reima завжди йдуть в ногу з часом. Щороку Reima представляє своїм шанувальникам весняну, літню, осінню і зимову колекції. Кожна з них добре продумана, виходячи з сезону року, завжди барвиста і красива. Як верхній одяг, так і взуття завжди комфорті і зручні.

Ціни на товари від торговельної марки Reima

Товари торгової марки Reima можна купити як в магазинах, так і замовити по інтернету. Невисокі ціни роблять товар доступним і популярним у багатьох країнах світу. А постійно діючі знижки забезпечують швидкий оборот.
Будьте завжди з торговою маркою Reima і ваше дитинство не закінчиться ніколи! Нехай одяг від Reima зігріває ваше тіло і душу! Будьте щасливі і насолоджуйтеся життям!

Залишити коментар