Roccobarocco – вишуканість у повсякденному житті

Roccobarocco

Історія бренду бере свій початок в 60-х роках, в бутику di Rino, де були створені перші ескізи, які згодом принесли молодому і неординарному модельєрові світову славу.
Початківець італійський модельєр, Дженнаро Москарьелло на відміну від своїх колег, узяв собі творчий псевдонім і вже більше 30 років продовжує творити і випускати колекції модного і стильного одягу. До речі, сам псевдонім був навіяний дизайнеру рідним містом Неаполем, прагнучи відобразити його суть, він поєднує в своєму творчому імені два архітектурні стилю міста – рококо і барокко.
Серед знаменитостей, відданих бренду фігурують Лайза Мінеллі, Клаудіа Кардинале, Лаура Антонеллі і багато інших.

Колекція літо 2012 від Roccobarocco

Літня колекція Roccobarocco 2012 – це парад легкості й жіночності. Основна концепція представленої серії – асиметричне хвилясте вбрання, мережива, волани, драпірування. Нова колекція бренду створює образ романтичної та чуттєвої дівчини, яка не боїться напівпрозорих вбрань і яскравих колірних рішень.
Особливого ​​шику колекції додали різноманітні принти – вигадливі візерунки й ажурні завитки, квіткова тема, малюнок у звіриному стилі, смужки, розмиті лінії і однотипні принти – все це, незважаючи на велику кількість в колекції, не псує її. Представлені наряди витримані в бездоганному стилі.
На думку дизайнерів, при створенні річного образу 2012, ключову роль в цьому сезоні варто приділити аксесуарам. На показі моделі продемонстрували неординарні великі сережки, масивні ажурні і монолітні браслети, кольє і різноманітні підвіски. Неодмінна вимога до прикрас – це їх колірне поєднання з основним вбранням.

Фарби літа 2012

Колірна гамма річної серії Roccobarocco витримана в двох варіантах: яскрава і насичена, і комбінація чорного і білого кольорів. Основні кольори першої лінії – це жовтий, червоний, бірюзовий, рожевий. Чорно-білий тандем розбавлений елементами сірого і його відтінків. Яскраві акценти додані за допомогою взуття, прикрас, сумок, що згладжує враження якоїсь частки «офіціозу» в нарядах. У представленій колекції ви знайдете брючні костюми, сукні, приталені піджаки, напівпрозорі блузи і багато іншого.
З Roccobarocco вишуканість і стиль стануть вашими невід’ємними супутниками.

Залишити коментар