Stefanel – історія створення, колекції, ціни

Stefanel

Італія подарувала світові багато відомих людей. Це художники, скульптори, кіноактори, співаки, дизайнери … особливо вдячна Італії світова індустрія моди. Італійські дизайнери багато сил і часу вклали і продовжують вкладати в її розвиток. Stefanel – відомий італійський бренд модного молодіжного одягу. Саме з Stefanel росте і розвивається молодь не тільки Італії, але і всього світу.

Історія створення Stefanel

Торгова марка Stefanel почала своє існування в 1959 році. Саме тоді глава компанії Джузеппе Стефанель оголосив про створення бренду з аналогічною назвою – Stefanel. Побудувавши свій корабель, творець відразу вказав і його маршрут. Це був курс на свободу. Свобода вибору – ось девіз всієї роботи Stefanel. Вибери собі сам те, що тобі дійсно подобається – це орієнтир всієї колекції Stefanel.

Загальна характеристика Stefanel

Зараз торгова марка Stefanel популярна в багатьох країнах світу. Її впізнають серед інших брендів, люблять і цінують. Великими шанувальниками колекцій Stefanel є молоді люди у віці від 20 років. Це найсвітліший період у житті юнаків та дівчат, коли світ сприймається в найкращих його барвах, коли хочеться просто жити і любити. Саме на молоде покоління енергійних людей орієнтується торгова марка Stefanel. Її продукція – це комфорт і якість. А натуральні тканини надають виробам тонкої витонченості. В асортименті від Stefanel, в першу чергу, це продукція з трикотажу. Але тільки на цьому компанія Stefanel не зупинилася і зараз це ще й спортивний одяг, джинси, прет-а-порте. Одяг від торгової марки Stefanel довгі роки рекламувала супермодель з Бразилії Жизель Бундхен. А впродовж чотирьох останніх років обличчям компанії є канадка Дар’я Вербова. Продукцію від Stefanel цінують багато відомих людей мистецтва. Для Демі Мур і Авріл Лавін, наприклад, дуже полюбилися сукні торгової марки Stefanel. У колекціях Stefanel є відчуття стилю повсякденного шику, присутнє об’єднання несумісних форм. Сформувати образ повністю, і до кінця підкреслити індивідуальність допомагають взуття, сумки, прикраси, які широким вибором представлені торговою маркою Stefanel.

Про деякі колекції від Stefanel

Колекції торгової марки Stefanel мають успіх протягом багатьох років. Вони завжди радують своїх шанувальників чимось новим. Зараз налічується близько 700 бутиків компанії Stefanel по всьому світу. Популярність продукції зростає і далі. Барвистою представлена ​​і колекція весна-літо 2012 модного італійського дизайнера. В її основі – суперечливість жіночої душі, яку хочеться розгадати. На створення такої колекції дизайнерів Stefanel надихнула Бріджит Бардо, її розкутість, сексуальність, любов до свободи. Колекція весна-літо 2012 – це з’єднання простоти і складності одночасно.

Ціни на продукцію від Stefanel

Продукція від Stefanel – це, в першу чергу, якість. Ціни на товари розраховані на споживача. Доступним є інтернет-магазин, який здійснює і доставку. Діє система розпродажів і знижок.
Купуючи товари від торговельної марки Stefanel, кожен з нас може виглядати шикарно, потрібно тільки захотіти. Додавши у свій гардероб повсякденного шику Stefanel, кожна жінка зможе відчувати себе королевою.

Залишити коментар