Tory burch – історія, колекції, ціни

Tory burch

Поява нової зірки на небосхилі завжди приємно і хвилююче. У цьому хвилюванні відчувається бажання чогось раннє невідомого. Так і в світі моди. Завжди з трепетом в душі мир сприймає народження нового майстра. З надією дивиться на його талант і бажання творити. Молодою зіркою у світовій індустрії моди є і Торі Берч. З її появою вся Америка побачила великий шанс у подальшому розвитку американської моди на вищому рівні. Зараз Tory burch – це відомий у всьому світі бренд жіночого одягу.

Історія створення бренду Tory burch

Творцем торгової марки Tory burch є американка Торі Берч, на честь якої і був названий бренд. Торі Берч народилася в 1966 році в Філадельфії в не дуже багатій родині актриси і невеликого бізнесмена. Берч завжди мріяла стати багатою. І її мрія збулася. Торі Берч багато працювала і, невдовзі, її праці були увінчані успіхом. Після закінчення університету, молода Берч працювала з багатьма відомими дизайнерами, що і надихнуло її на створення власної торгової марки Tory burch. Її компанія виробляє каптани, сумочки, туфлі … У 2004 році було відкрито 18 бутиків взуття, одягу і аксесуарів. На сьогоднішній час – це вже 25 бутиків в США і за її межами. Свою ідею Торі Берч втілила в життя, головним залишалося тільки її вдосконалити.

Загальна характеристика торгової марки Tory burch

Головною особою компанії Tory burch завжди була і є сама Торі Берч. Закохана в стиль 60-70-х років, молодий дизайнер перенесла весь його дух у свою творчість. Одяг та взуття від Tory burch – це американська класика. І це не просто торговельна марка, це спосіб життя. Стиль Tory burch більшою мірою розрахований для мам, які гуляють разом зі своїми дітьми, а також відвідують різні заходи. Одяг торгової марки Tory burch – це поєднання як класики, так і сучасної моди. В одязі від Tory burch з’єднані і богемні, і етнічні деталі. Особливістю моделей всіх колекцій є легкість одягу. Асортимент продукції від Tory burch представлений, в першу чергу, одягом для жінок різного віку. Він включає в себе спортивний одяг і аксесуари, а також святкові костюми, повсякденне взуття та одяг для жінок. Разом з цим всі моделі представлені різноманіттям яскравих кольорів.

Про деякі колекції Tory burch

Всі колекції від Tory burch відрізняються вишуканістю і деякої манірністю. Своє натхнення дизайнер черпає із зовнішнього світу. Так, музою однієї з колекцій Торі Берч стала молода дівчина, яка потрапила під чари не дуже гарного хлопця і зовсім не підозрює про свою красу. Всі колекції Tory burch створюються для тих, хто багато знає про моду і водночас не залежить від неї. За свою роботу Торі Берч отримала чимало нагород. Однією з них є нагорода за досягнення на модному Олімпі в 2005 році – це премія «Висхідна зірка».

Ціни на товари від торговельної марки Tory burch

Доступні ціни на колекції товарів від Tory burch значно підвищують її популярність. Сотні бутиків представлені широким асортиментом товарів. Повні колекції можна знайти на сайтах інтернет-магазинів.
Торі Берч і її компанія зробили великий внесок у розвиток економіки своєї країни. Ім’я Tory burch назавжди залишиться в історії світової індустрії моди як ім’я талановитого дизайнера і процвітаючої компанії.

Залишити коментар