Все про бренд Klimini

Klimini

Сучасний світ моди дуже різноманітний. Безліч назв брендів, імен дизайнерів з різних країн говорить про те, що сучасна індустрія моди не тільки популярна, але і завжди затребувана. Питання: Як сприймається поява нового імені у світі мистецтва? Відповідь: завжди з радістю! З великою радістю сприйняв світ моди і появу торгової марки Klimini. Klimini – це відносно молодий бразильський взуттєвий бренд, якому вдалося за недовгий час підкорити весь світ.

Історія створення торгової марки Klimini

Торгова марка Klimini була створена в 2000 році і є бразильським взуттєвим брендом. Якщо подивитися історію компанії спочатку її розвитку, то видно, що перші фабрики з виробництва взуття від Klimini були відкриті в Китаї, який здавна славиться добре організованою системою виробництва і великою робочою силою. Але потім все було перенесено до Бразилії, де і знаходиться до цих пір. Зараз компанія Klimini – це понад 400 заводів з німецьким обладнанням, які виготовляють продукцію, популярну в усіх великих містах Америки і Європи. Початковий дизайн моделей Klimini розробляється в Італії, де закуповується і фурнітура. А останні етапи у розробці доробляються в Бразилії. Такий цікавий і захоплюючий шлях свого створення проходять всі колекції моделей від торгової марки Klimini.

Загальна характеристика бренду Klimini

Взуття від торгової марки Klimini – це комфорт і чудова якість. А комфорт, в свою чергу, – це зручна колодка, стійкий каблук і м’які матеріали. Барвиста і тепла Бразилія наклала свій відбиток на продукцію від Klimini. Це яскраві і соковиті відтінки, через які взуття перетворилося на саму бажану продукцію багатьох жінок і чоловіків. Продукція компанії Klimini допомагає створити і підкреслити ефектний образ. Взуття торгової марки Klimini – це якість, яка передається із століття в століття. Легке, міцне, доступне взуття від Klimini шиється за постійно оновлюючими технологіями. Компанія Klimini – це завжди модні моделі високої якості. У своєму виробництві дизайнери використовують сміливі рішення і вдалі знахідки.

Про деякі колекції торгової марки Klimini

В асортименті торгової марки Klimini є лінії жіночого та чоловічого взуття, обидві з яких користуються надзвичайною популярністю. Компанія Klimini пропонує продукцію на всі випадки життя – це чоботи, півчобітки, босоніжки, ботильйони і багато інших моделей взуття на кожен день і на всі чотири сезони року. Бренд Klimini представлений широким модельним рядом, що дає можливість усім задовольнити свої бажання. В асортименті торгової марки Klimini є лінії жіночого та чоловічого взуття, обидві з яких користуються надзвичайною популярністю.

Ціни на товари від торговельної марки Klimini

За останні 40 років свого існування торгова марка Klimini вийшла на світовий рівень і завоювала не тільки Америку, а й Європу. Klimini – це високоякісне взуття європейського рівня з доступними цінами. Бренд Klimini створений для тих, хто не бажає платити багато, але любить і поважає якість. Взуття від Klimini можна в повному асортименті підібрати в постійно діючому інтернет-магазині Shoes-bags.
Молодий бразильський бренд Klimini назавжди підкорив серця багатьох. Він постійно вдосконалюється і росте. Його продукція улюблена і бажана. Він робить жінку неповторною і улюбленою одночасно.

Залишити коментар