Все про бренд Montblanc

Montblanc

Montblanc (Монблан) – це німецький бренд, який уособлює владу і винятковість. Сьогодні MONTBLANC виробляє годинники, ювелірні прикраси, аксесуари (окуляри, пояси, сумки і т.д.), парфумерію, як для жінок, так і для чоловіків. Вже понад 100 років MONTBLANC асоціюється з шиком, розкішшю і відмінною якістю.

Історія створення бренду

У 1906 році три товариша: продавець канцтоварів Клаус Йоханнес Восс, інженер Август Еберштейн і підприємець Альфред Нееміас, вирішили в Гамбурзі випускати пір’яні ручки.
Знайшовши фінансових покровителів, Августом Еберштейном була створена компанія Simplo pen company. Перша ручка, яку випустив даний бренд, була названа Rouge et Noir (в перекладі “Червоний та Чорний”).
У 1925 р. лінія моделей ручок була повністю реорганізована, і була створена нова лінія, яка поділялась в залежності від ціни на 2 серії: вища (Top line) і нижча (Bottom line). У ручок вищого класу на ковпачках було викарбувано в метрах висота гори Монблан (4810), верхівка ковпачка була перетворена в білу зірку, а бренд отримав назву Montblanc, яке символізувало найвищу в Альпах снігову вершину.
У 1934 р. були створені поршневі наповнювачі для ручок, які по сьогоднішній день є характерною особливістю ручок бренду Montblanc.

Загальна характеристика бренду

Ручки марки MONTBLANC виготовляються із золотими перами, які допрацьовують і полірують уручну, а отвір для чорнила прорізають тоненьким алмазним диском. Вся продукція тестується різними способами. MONTBLANC виробляє також інші канцелярські вироби, годинники, ювелірні прикраси, вироби зі шкіри, ремені. Всі товари MONTBLANC – унікальні твори майстерності та мистецтва, які несуть в собі почуття, культуру і красу, даруючи своїм власникам відчуття впевненості, надійності, комфорту і вічності.

Про колекції бренду

Найбільшим попитом в колекціях MONTBLANC користуються годинники і ручки.
MONTBLANC за час свого існування створив такі колекції годинників, як STAR, Time Walker, Sport, Profile, Summit, Montblanc collection princesse Grace de Monako. Колекція годинників Nicolas Rieussec була названа на честь годинникаря, який винайшов перший у світі хронограф.
Водонепроникні годинники SPORT CHRONOGRAPH FLYBACK із серії KLITSCHKO – це годинник з автоматичним механізмом, хронографом, з функцією Flyback. Ремінець прошитий нитками червоного кольору, що символізує шви на бійцівських ранах.
Кнопки хронографа дають можливість користуватися годинником в повному обсязі і під водою. Контрастний дизайн циферблата і люмінесцентні цифри і стрілки дозволяють орієнтуватися в часі вночі або на глибині. Хронограф від Montblanc Sport вимірюють час аж до 1/10 частки секунди, а функція FLYBACK, яка розроблена для пілотів, зменшує кількість натискань на кнопки хронографа з метою вимірювання проміжку часу.

Залишити коментар