Все про бренд Redwood

Redwood

Redwood – дуже відомий всесвітній еталон краси чоловічого взуття. Італійська торгова марка Redwood – це найкраща якість та матеріали, це моделі ручної роботи, це справжні шедеври чоловічої взуттєвої моди. Той, хто хоча б раз у своєму житті пробував Redwood, ніколи не зможе її забути або знайти їй заміну. Тому, що торгова марка Redwood – це не просто взуття, це повсякденний шик і комфорт.

Історія створення бренду Redwood

Своє існування взуттєвий бренд Redwood почав ще з 1975 року. Засновниками торгової марки є Джузеппе Камерленго і його брат. Тому компанія Redwood відома в світі взуттєвої моди як сімейна. Над розробкою нових колекцій взуття працює ціла команда професіоналів, яким і належить успіх компанії. Дизайнери прикладають багато зусиль над створенням кожної нової моделі взуття. Марка Redwood – це бренд, який зумів підкорити весь світ. Його фірмові магазини є в усіх великих містах планети. Рим, Париж, Берлін, Лондон, Вашингтон, Токіо. Напевно, засновники Redwood і не мріяли про такий успіх своєї компанії. Але й успіх прийшов заслужено. Довгі роки дизайнерської роботи увінчалися успіхом. Бренд довів свою досконалість.

Загальна характеристика торгової марки Redwood

Торгова марка Redwood – це італійська марка взуття високого класу, головною аудиторією якої є чоловіки. Тому Redwood робить свій акцент в першу чергу на матеріали і якість. Для пошиття взуття торгова марка Redwood використовує найкращі сорти шкіри, а також і елементи декору. При створенні всіх моделей Redwood дуже важливим є збереження стилю, в якому модні тенденції добре поєднуються з класичними італійськими традиціями. До рис, які відрізняють Redwood від інших брендів, можна віднести такі, як неперевершена якість, сучасний дизайн, елегантність, бездоганність стилю. Головною особливістю взуття торгової марки Redwood є її болонська конструкція. Суть цієї конструкції в тому, що при пошитті кожної моделі взуття в її пучкову частину вшивається замість картону шкіряна вставка з поролоном. При цьому створюється ефект взуття-рукавички. Переваги такого взуття – це можливість згинатися на 90 градусів, а також надійність і міцність. Всі підприємства компанії Redwood мають повний власний виробничий цикл, починаючи від проектування і збірки і закінчуючи обробкою.

Колекції взуття від Redwood

У всіх колекціях взуття від Redwood можна виділити три напрями:
Redwood, Redwoodsport, Redwoodnikon. Всі лінії мають свої відмінні риси в стилях. Redwood – це класика, барвистими представниками цього напряму є черевики, які є еталоном стилю справжнього джентльмена. Напрямок Redwoodsport – це взуття для активного способу життя, спорту й відпочинку (кросівки, мокасини, м’які туфлі). Redwoodnikon – це напрям взуття від торгової марки Redwood, яке пропонує взуття для брутальних чоловіків («козаки», напівчоботи). Колекції взуття від компанії Redwood включають моделі різних форм, кольорів і розмірів. Співпрацюючи з Росією, за 10 років своєї роботи торгова марка Redwood навчилася випускати зимове взуття на натуральному овечому хутрі, з підошвою, яка не ковзає на льоду, і з шкіряними каблуками.

Ціни на взуття від Redwood

Колекції взуття від Redwood розраховані на успішних чоловіків, респектабельних і впевнених у собі. Тому основними покупцями взуття Redwood є чоловіки з достатком вище середнього. Ручна робота, найкращі матеріали, постійна увага до вибору компонентів не можуть робити взуття Redwood дешевим.
Взуття торгової марки Redwood затребуване в усьому світі. Вона любить і береже своїх шанувальників. З Redwood кожен чоловік відчуває себе впевненіше.

Залишити коментар