Women Secret – жіночий домашній одяг та взуття

Women Secret

Відомий бренд Women Secret вперше з’явився в Іспанії на початку 90-х років. У 2000 році торгова марка вийшла за межі рідної країни, і відкрила свій перший магазин у Франції. На сьогоднішній день Women Secret є лідером на іспанському ринку.
В основному, асортимент представлений білизною, домашнім одягом, піжамами, а також взуттям для дому. В залежності від сезону серії також включають купальники та аксесуари. Цільова аудиторія – це молоді дівчата і дорослі жінки, для яких у колекції передбачені лімітовані великі розміри.

Women Secret відкриває літній сезон 2012

Літній сезон Women Secret 2012 представлений шістьма лініями: Minnie Mouse, Fresh Denim, Rose Bloom, Dotty Navy, Spring Paisley і Sunny Days, кожна з яких покликана відобразити характер своєї власниці і створити особливий настрій.
Серія Minnie Mouse – це широкий вибір одягу для відпочинку і нічних комплектів. Піжами, нічні сорочки та банні халати з капюшоном, зшиті з натуральної бавовни порадують м’якістю і ніжністю дотику. Різноманітні принти у вигляді дрібного горошку, сердечок, бантиків, смужок, створюють атмосферу комфорту і затишку.
Лінія Fresh Denim продовжує піжамну лінію, але має більш романтичну спрямованість. Короткі піжами, нижня білизна з квітковими візерунками, в смужку і з дрібним горошком, в поєднанні з вишивкою створюють відповідний настрій. Переважаючі кольори – синій, блакитний, помаранчевий, рожевий, білий і їх поєднання.
Rose Bloom – чуттєвий напрям в новій колекції. Піжами вільного крою, мереживо і вишивка, квіткові візерунки, натуральні бавовна і віскоза – жіночне і зручне вбрання, що доповнюють гардероб справжньої леді.
Dotty Navy – морська лінія літньої колекції Women Secret 2012. Сміливе поєднання бірюзового, червоного і зеленого, передають яскравий літній настрій. Зручні довгі піжами з кишенями і поясами на талії, яскраві принти будуть дуже доречними на відпочинку.
Лінія Spring Paisley заснована на флористичних та етнічних малюнках, пофарбованих у відтінки зеленого.
Заключна лінія Sunny Days – доповнює морські мотиви літньої серії Women Secret 2012. Основні кольори – оранжевий, кораловий і бежевий. Легкі сукні, широкі штани, футболки з вишивкою – зроблять ваш літній відпочинок особливим.
В цілому, літня колекція від Women Secret, вийшла легкою і невимушеною. Квіткові мотиви і зручні моделі стануть фаворитами у вашому домашньому побуті.

Залишити коментар