Y-3 Осінь-Зима 2012-2013. Степові мотиви від Y-3

Y-3 Осінь-Зима 2012-2013

Бренд Y-3 був запущений в 2002 році і являє собою спільний проектAdidas і Yohji Yamamoto (Йоші Ямамото). Односкладова назва бренду – це скорочення, що складається з першої літери імені Йоджі Яматото і символу Адідас, а точніше, трьох смужок логотипу.
Історія спільної роботи брендів почалася досить буденно, Йоші Ямамото попросив у Adidas кросівки, щоб використовувати їх в показі, а натомість отримав не тільки згоду, але й пропозицію про запуск спільної лінії.
Основна концепція створеного бренду – це одяг майбутнього, найсучасніші тканини, кольори і силуети – квінтесенція торгової марки. Спортивний одяг Y-3 вигідно відрізняється від своїх соратників і зміг увібрати в себе найновіші тенденції сучасної моди і досягнення передових технологій.

Y-3 осінь-зима 2012-2013

Нову колекцію дизайнери Y-3 осінь-зима 2012-2013 представили на тижні моди в Нью Йорку. Осінньо-зимова серія створена для людей, які люблять подорожувати, активної і енергічноїмолоді.
Основними атрибутами лінії стали мішкуваті наряди, брюки, смугасті легінси, комбінезони, кардигани з запахом, багатошарове поєднання елементів одягу і рясне використання аксесуарів. Наряди щедро доповнювалися шарфами, капелюхами, кепками та іншими головними уборами. Крім того в колекції представлені чоловічі і жіночі моделі пальто, сорочки, шкіряні куртки, блейзери та великогабаритні пальто геометричного крою.
Основною ідеєю модного показу Y-3 стали мальовничі степові простори Азії, подіум був встелений різноплановими килимами, накладеними один на одного, створюючи враження пустельної місцевості. Колірна гамма в цегляно-червоних і помаранчевих відтінках як не можна краще відповідала ідеї презентації.
Дизайнери торгової марки втілили у своїй колекції етнічні мотиви всіх народів світу, об’єднали сучасні лейтмотиви і традиції минулого. Запропоновані образи спортивних костюмів втілили в собі елементи етнічних костюмів кочових племен і мандрівників з Заходу.

Етнічні мотиви Y-3 осінь-зима 2012-2013

Зимова лінія одягу виконана у футуристичному спортивному стилі, довгі подовжені пальто з вовни, піджаки з овчини, шкіряні куртки з хутряними комірами, в’язані вироби та яскраві леопардові принти нестандартно використовувалися не тільки в жіночій, а й чоловічій колекції.
Кольорове рішення колекції неможливо описати в двох словах – це активне використання яскравих фарб і їх сміливе поєднання. Червоний, бордовий, темно-зелений, колір хакі, металік, бежевий, синій, тварини і картаті принти – все це втілила в собі осінньо-зимова колекція.
Серед запрошених знаменитостей на показі були присутні Антон Єльчин, Ідріс Ельба, Ізабель Лукас, Дар’я Дружкова, модний критик – Дерек Бласберг і співачка He Jie.
Колекція Y-3 – це сміливе і стильне рішення майбутнього сезону.

Залишити коментар