Як правильно підібрати сукню по фігурі

Як правильно підібрати сукню по фігурі
Багато людей думають, що світ моди не має ніякого відношення до щоденної рутини. Ніби він залишається десь там, у Парижі чи Мілані, ну, на крайній випадок в Нью-Йорку, і не має ніякого відношення, скажімо, до провінційного містечка. Але ті, хто так думає, дуже сильно помиляються. Мода – це той осередок, в якому ми крутимося щодня. По дорозі на роботу ми бачимо банери з кричущими вивісками типу «Fashion», «Sale», «Must-have of the season». А з цих банерів на нас дивляться стрункі красуні в ідеальному вбранні. І звісно, кожна з нас тягнеться до цієї красуні, хоче максимально наблизити свій лук до ідеалу.
Як відомо, в простому житті жінок з ідеальною фігурою не буває. У кожної є свої проблемні зони і місця, які хотілося б приховати. У цьому нам може допомогти добре підібраний одяг. Сьогодні ми навчимося правильно підбирати одяг під тип фігури.
Якщо ви вирішили купувати будинок, або ж будувати його самостійно, тоді вам буде цікава інформація про газобетон та яка на нього ціна.

Жіноча фігура, як правило, ділиться на кілька типів:
1. Пісочний годинник або силует «Х»;
2. Яблуко або силует «О»;
3. Груша або силует «А»;
4. Трикутник або силует «Т»;
5. Прямокутник або силует «Н».
Так само фігури прийнято ділити на такі підвиди:
• Повна фігура;
• Мініатюрна фігура;
• Широкі плечі;
• Високий ріст;
• Широкі стегна;
• Низький зріст.
Все це доставляє чималих клопотів при виборі одягу, але якщо вибрати свій тип фігури, правильно розрахувати параметри і обчислити місця, які хотілося б приховати, або, навпаки, підкреслити, все неодмінно вийде.
Ви здивуєтеся, але навіть зірки мають проблеми з підбором одягу. Ось на їхньому прикладі ми і покажемо, як варто чинити і чого робити не варто. І так, приступимо.
Силует «Х» або пісочний годинник.
Типова постать Мерлін Монро. Даний тип прийнято вважати ідеалом жіночої фігури. Для такого типу характерні однаковий об’єм грудей і стегон, вузька талія. Як правило, жінки з такою фігурою виглядають чарівно в будь-якому одязі. Головне – не забувати підкреслювати достоїнства своєї фігури.
Не варто купувати: спідниці, які візуально збільшують стегна, безформний одяг, одяг прямого крою. Так само остерігайтеся багатошаровості.
Віддайте перевагу таким тканинам: льон, віскоза, бавовна, шовк, атлас, шифон, креп і трикотаж.
Яблуко або силует «О»
Тип фігури, якому властивий приблизно однаковий обсяг плечей, грудей, стегон, невеликий животик і відсутність талії. Цей тип фігури нагадує фігуру Мерайї Керрі. Якщо правильно підібрати одяг, жінка може підкреслити свої красиві груди, пружні стегна і правильну поставу.
Не варто носити: речі, що акцентують увагу на талії і повноті стегон. Скоріше варто перенести акцент на шию, руки, груди та обличчя. В цьому як не можна до речі будуть різні аксесуари. Так само остерігайтеся одягу з круглими вирізами. А от сукні та спідниці з завищеною талією будуть виглядати на вас ідеально.
Віддайте перевагу таким тканинам: щільний трикотаж, джерсі, креп, твід.
Груша або силует «А»
Типовий силует Дженніфер Лопес. Як ви знаєте, в цьому випадку обсяг стегон значно більший за ширину плечей і об’єму грудей. Причому, чим більше важить жінка, тим більше відчутна така різниця. Тип груша – найпоширеніший тип, він же вважається жіночним.
В такому випадку акцентувати увагу варто на грудях і плечах.
Не купуйте одяг, що акцентують увагу на стегнах. Спідниці-тюльпани в даному випадку протипоказані.
Віддайте перевагу таким тканинам: щільний трикотаж, шовк, шифон, твід і креп.
Трикутник або силует «Т»
Досить чоловічий тип фігури, при якому стегна дуже вузькі, а плечі – широкі. Як правило, володарки такої фігури дуже стрункі і граціозні.
У такому випадку акцент варто відводити від плечей, надягаючи сукні з легкими, широкими рукавами, які приховують трикутний силует. Зробіть акцент на ваші шикарні і стрункі ніжки. Беріть приклад з Анджеліни Джолі.
Прямокутник або силует «Н»
Абсолютно позбавлений жіночності силует, при якому обсяг плечей, грудей, талії і стегон абсолютно однаковий.
Як і Тіна Тернер, вам слід робити акцент на груди і стегна.
Ні за що: не носіть сукні з тоненькими ремінцями в комплекті, не купуйте спідниці-бедровки і облягаючі плаття. Це тільки підкреслить відсутність вашої талії.

Залишити коментар