Яка жіноча білизна найбільш спокуслива для чоловіків

сексуальна жіноча білизна
Жіноче тіло завжди спокушало чоловіків. Таке ніжне, м’яке, піддатливе … Воно збуджує чоловічу уяву. Однак, доведений той факт, що чоловіки вважають за краще бачити жінку не голою, а напівроздягненою. Саме тому жіноча білизна є найбільшим стимулом для чоловіків.
Тільки уявіть собі: ніч, напівтемрява, два келихи вина, горять свічки. Після невизначеного часу він відставляє келих, ніжно проводить долонею по вашій руці, торкається до шиї і плавно переходить до поцілунків. І в якийсь момент ви залишаєтеся перед ним в нижній білизні. Одна жінка усіма силами буде відтягувати цей момент, друга позбутися надлишок одягу із задоволенням. Так як же зробити так, щоб чоловік, побачивши вас в нижній білизні, не втік від вас з криками жаху? Яку білизну чоловіки вважають найсексуальнішою і спокусливою? Поговоримо про це.
Білизна повинна підходити саме вам. Не настільки важливо, якого вона кольору. Головне, щоб вона підкреслювала всі ваші достоїнства. Якщо ви власниця шикарних грудей, підкресліть їх. З цією метою ідеально підійде бюстгальтер з досить щільної тканини, яка тримає форму. Якщо груди у вас маленькі – ідеальний варіант – це мереживна білизна.
Якщо ж природа нагородила вас апетитною попкою, вдягніть її в модель трусиків, яка підкреслить всі її природні вигини. Як не дивно, але більшість чоловіків не люблять стрінги. Вони мотивують це тим, що стрінги не дають волі їх бурхливій ​​фантазії – в них видно все і відразу. Тому зверніть увагу на трусики, виконані з витонченого мережива, або зі вставками з прозорої тканини, або прикрашені бантиками або рюшечками.
У будь-якому випадку, яку б білизну ви б не вибрали, вам повинно бути комфортно в ній. Якщо ви збираєтеся на побачення, яке планує перейти в щось більше, поміряйте різні варіанти нижньої білизни. Звичайно, дуже смішно буде виглядати білизна з жирафом чи слоником в сукупності з вечірньою сукнею чи дорога білизна і спортивний костюм.
У всякому разі, нижня білизна має подобатися вам, тільки тоді її оцінить і мужчина. Ще один маленький секрет – це колір. Велика частина чоловіків в якості самого спокусливого називають червоний. Проте, не кожен уявляє собі жінку в ньому. Якщо це ваше перше побачення, яке має перейти у ранкову каву, краще використовувати білизну більш ніжних відтінків або ж класичне чорне. Це допоможе уникнути думки, що ви спеціально готувалися до цього вечора. А ось після вже можна і розпитати чоловіка про те, яку нижню білизну він вважає найбільш спокусливою.

Залишити коментар