Які весільні сукні наймодніші в цьому сезоні

весільні сукні
Кожна дівчина мріє про світлий і радісний день власного весілля. І, звичайно, що кожна з них мріє бути найкрасивішою, чарівною і наймоднішою нареченою. Адже цей день для більшості стає єдиним днем ​​у житті.
Звичайно, в передвесільній метушні головне не забути про торт, запрошеннях, але ж яка наречена без весільного плаття.
Весільні сукні можна вибрати на різний смак. Одна дівчина віддає перевагу пишним весільним сукням, інша – вузьким, а третя вибере модель спереду укорочену, а позаду з довгим шлейфом.
Поговоримо про модні тенденції в 2012 році. Отже, пишні сукні потихеньку відходять у минуле. На зміну їм приходять сукні облягаючого силуету, особливо по типу русалки. Однак, якими не були тенденції, будь-яка наречена зможе підібрати собі вбрання, що підкреслює всі її переваги. 2012 приносить у весільну моду наступні моделі суконь.
Весільне плаття розкльошені А-силуету. За допомогою такої моделі можна заховати  повненькі стегна і підкреслити витончену талію.
Весільне плаття русалка можуть собі дозволити тільки дівчата з ідеальною фігурою. Завдяки такому силуету вони стануть ще вищими і стрункішими.
Весільне плаття грецького стилю підійде практично всім нареченим. Однак, їх найбільше полюбляють вагітні наречені.
Дуже красиво виглядають моделі з асиметрією. Це досягається за рахунок лямки на одне плече. У колекціях 2012 представлено багато моделей русалки з одним закритим плечем. Крім того, такі сукні трохи видозмінилися, тепер в них стало ще більше рюш, воланів, а шлейф став ще довшим.
Ще одни модний напрямок 2012 – стиль вінтаж. Такі моделі вигідно підкреслюють всі принади жіночого тіла.
Все такою ж популярністю користуються корсетні плаття. Вони роблять талію ще стрункішою, при цьому підкреслюють груди і візуально притягують до себе всі погляди, відриваючи їх від проблемних місць. До таких суконь дуже легко підбираються прикраси.
Однак, хоч і менше стало в колекціях модних дизайнерів пишних моделей весільних суконь, вони не покидають своє місце під сонцем. Правда, тепер вони схожі на сукні прекрасних принцес з мультфільмів, де немає нічого зайвого, тільки казкові повітряні матеріали.
Довжина весільних суконь цього сезону пропонується до підлоги, а ще краще – з наявністю довгого шлейфа.
У нинішньому сезоні особливою популярністю користуються моделі весільних суконь VERA WANG, Papilio та інших дизайнерів. Просто запам’ятайте, якого б дизайнера ви б не вибрали – головне, щоб плаття вам подобалося і підходило.

Залишити коментар