Yves Saint Laurent Осінь-Зима 2012-2013. Чорний завжди в моді

Yves Saint Laurent

Відомий у всьому світі французький бренд Yves Saint Laurent представив нову колекцію Yves Saint Laurent Осінь-Зима 2012-2013. Як і інші колекції ця також стала вельми популярною і зацікавила знаменитостей. Ще на Тижні моди в Парижі на неї прийшли подивитись Сальма Хайке, Розаріо Доусон, Кеті Перрі, Аліша Кіз та інші. Інтерес зірок говорить про ступінь популярності бренда.
Колекція Yves Saint Laurent Осінь-Зима 2012-2013 сповнена витонченості і елегантності. Сам бренд прийнято вважати зразком у світі високої моди.

Чоловіча лінія Yves Saint Laurent Осінь-Зима 2012-2013

Дизайнери Паризького Будинку Yves Saint Laurent були вражені історією Ів Сен Лорана, творця бренду. Це спонукало Стефано Пілаті створити чоловічу лінію, яка показує сильну стать на вершині успіху. Головним матеріалом для колекції послужила фотографія Іва Сен Лорана з 70-х років, які відомі як революційні в Європі (секс став королем світу). На фото Сен Лоран був у чорному пальто, що пояснює кольорову гаму Yves Saint Laurent Осінь-Зима 2012-2013. У ній Пілаті використав чорний, сірий і білий. Кожна модель поєднує в собі шкіру і шерсть. Так, шерстяні піджаки, пальто і светри прикрашені такого ж кольору шкіряними вставками. Тут можна побачити і шкіряні куртки з коміром з короткого хутра.

Жіноча лінія Yves Saint Laurent Осінь-Зима 2012-2013

Чарівна жіноча лінія колекції не поступається чоловічій. У ній можна побачити створений самим Лораном жіночий смокінг. Він подається в різних варіантах, що робить забуте старе незабутнім новим. Також бренд пропонує комбінезони та довгі сукні. Трикотаж великої в’язки був використаний для створення суконь з V-подібним декольте і спідниць. Головною фішкою стали зображення кольору калли зроблені у вигляді вишивки, принтів і прикрас.
Особливу увагу привернули деякі сукні, виконані з легкого металу. Довгі чорні і білі костюми з поясами стали символом не просто жіночності, але і неординарності. Ці наряди були просто незрівнянними в поєднанні з аксесуарами і взуттям золотого кольору. Золото внесло значний контраст і виразність в темні кольори колекції.
Так, наприклад, чорне пальто відмінно поєднується з високими чобітками. Чорний шкіряний пояс виділяє талію, а незвичайний комір (золотисті і платинові вставки) привертає увагу до обличчя.
Велике декольте і високий розріз у довгій сукні приверне увагу до будь-якої модниці. Чорний колір покаже вишуканість ділової жінки.
Строгість і елегантність кольору і форми колекції Yves Saint Laurent Осінь-Зима 2012-2013 диктують нові тенденції в світі моди.

Отличным решением для большой семьи станет двухъярусная кровать с диваном, которая не занимает много места и является очень практичной.

Залишити коментар