Zara осінь-зима 2012-2013. Функціональність і комфорт від Zara

Zara осінь-зима 2012-2013

Zara – це порівняно молодий бренд, який вперше з’явився на ринку в 1975 році, і з тих пір тільки вдосконалюється і динамічно розвивається. Торгова марка спеціалізується на виробництві модного і стильного одягу для чоловіків, жінок, підлітків і детей. Ціновий діапазон марки – це демократичні ціни, доступні середнім шарам населення.

Особливістю бренду є те, що він не презентує ново-створені колекції на модних показах. Торгова марка прагне максимально скоротити шлях розробленої колекції від місця виробництва споживачеві. Тому компанія блискавично впроваджує свіжі моделі і ретельно стежить за тенденціями сучасної моди. Весь одяг бренду відрізняється винятковою якістю і стильними фасонами.

Zara осінь-зима 2012-2013. Лінія Woman

Напередодні прохолодного осінньо-зимового сезону, дизайнери торгової марки Zara проявили турботу про своїх прихильниць. Вся лінії створена винятково комфортною, а також витримані сучасні модні тенденції. Модельний ряд представлений широким асортиментом класичних брючних костюмів, легких блуз, новим трендом – брюками-кльош, светрів і джемперів, а також жакетами різних фасонів і форм. Як і багато дизайнерів, в цьому сезоні Zara віддає перевагу витонченим мотивами ретро-стилю 80-х.

Zara TRF – підліткова колекція осінь-зима 2012-2013

Молодіжна колекція осінь-зима 2012-2013 від Zara несе в собі дух свободи і юнацьку мінливість. Невигадлива і стильна лінійка представлена різноманітними моделями – джинси, легінси, шорти, куртки-косухи, топіки і маєчки, піджаки та інше – всі фасони витримані в самих сучасних тенденціях. Дизайнери рясно декорують наряди стразами, металевими заклепками, блискучими фактурами і золотою фурнітурою на піджаках і актуальних сумках на ручці-ланцюжку.

Чоловіча колекція осінь-зима Zara Man

Чоловіча серія просякнута мотивами сексуальності та мужності. Торгова марка пропонує багатий асортимент актуальних фасонів, що створюють різнопланові образи – аристократичні і інтелігентні, зухвалі і кидаючі виклик, затишний і м’який – все це поєднує в собі запропонована осінньо-зимова колекція. Дизайнери в новій колекції уникають облягаючих моделей, і віддають перевагу класичному крою. Піджаки, куртки, пальто, строгі брюки – основа осіннього гардеробу ділового чоловіка. Широко використовується багатофункціональний денім.

Лінія для самих маленькіх Zara Kids осінь-зима 2012-2013

Дитяча лінія торгової марки для дітей представлена комфортними і теплими моделями. М’які светри, акуратні жакети, футболки з принтами – вся серія витримана в непомітних і приємних тонах. Модельний ряд включає також величезну кількість аксесуарів, що допоможе створити стильний образ маленьких модників або модниць.
Зара пропонує широкий асортимент для осінньо-зимового сезону, що охоплює всі вікові категорії споживачів. Якісний одяг, модні фасони, доступні ціни – це ключові характеристики, які роблять торговельну марку доступною будь-якому охочому і успішною в модній індустрії.

Залишити коментар