Колекція Loriblu осінь-зима 2012-2013. Взуття для великих звершень

Loriblu осінь-зима 2012-2013

Відома на сьогоднішній день італійська марка Loriblu виникла як сімейний бізнес. Її засновник – Граціано Гуччі заснував власну фабрику з пошиття взуття. Фірма пропонувала досить обширний асортимент – це і туфлі, черевики і півчобітки. Крім того, модельний ряд доповнений лінією аксесуарів.
Популярність бренду на сьогоднішній момент – це безперечний факт, торгова марка має свої монобрендові магазини по всьому світу.

Взуття для знаменної події

До майбутнього осінньо-зимового сезону, дизайнери марки підготували яскраву й оригінальну лінію взуття, присвяченій знаменній події у світі – Олімпійські ігри в Лондоні 2012.
Презентація осінньо-зимової колекції Loriblu 2012 пройшла під девізом – «Модне взуття для Олімпіади»! На батьківщині марки – Італії зараз також проходить Олімпіада, тому дизайнери присвятили свою колекцію цим подіям, намагаючись побічно долучитися до великих звершень.
Основний лейтмотив колекції – це символіка італійського прапора і, звичайно ж, п’ять кілець – символ олімпійських ігор.
Кольорове рішення колекції – це класичний білий колір, з яскравими акцентами червоного, зеленого, жовтого, синього, і чорного. Фактурні рішення також різноманітні – натуральна шкіра, замша, лакована шкіра і навіть текстильні елементи прикрашають моделі з ексклюзивної серії. Багато моделей декоровані старазами Сваровскі, що піднімає статус колекції на якісно інший рівень.

Стильні моделі від Loriblu

З усієї серії можна виділити деякі моделі, які напевно підкорять світ. Перш за все, це білі босоніжки на високих підборах і прихованій платформі, з оригінальною прикрасою на щиколотці. Символ олімпійських ігор – п’ять схрещених різнокольорових кілець витончено обхоплюють жіночу ніжку. Незважаючи на гадану НЕ сполучуваність елементів, модель вийшла стильною і оригінальною. Для зручності взуття оснащене замками-блискавками на задній поверхні фіксатора п’яти.
Не менш витончено виглядає ексклюзивна аналогічна модель, виконана в білому кольорі і прикрашена стразами. Дорогі камені прикрашають кільця і ​​підошву босоніжок. Всі моделі оснащені гравіюванням з ім’ям бренду на підошві.
Стильно виглядають і моделі, виконані в дусі національної символіки. Яскраві ремінці білого, зеленого і червоного кольорів зручно фіксують ногу і надають їй витончену форму. Високий каблук доповнює вдалу модель. Крім того, прикраси у вигляді стразів не можуть залишити байдужою жодну модницю.
З взуттям від Loriblu кожна дівчина буде себе почувати королевою на будь-якому заході.

Залишити коментар