Взуття Alba. Все про бренд Alba

Взуття Alba

Коли говорять «Стильне взуття», «Зроблено в Італії», «Бездоганний стиль» – це, безсумнівно, мають на увазі торгову марку Alba. Назва цієї торгової марки означає в перекладі «світанок». Дивлячись на взуття та аксесуари цього бренду видно зовнішність країни-виробника. Це стиль, витончені лінії, універсальність, незмінну європейську якість.

Італійський бренд на вітчизняному ринку

Бренд Alba з’явився в Росії в 1993 році. Зараз він є одним з найбільших і найбільш відомих на ринку. Назва компанії походить від початкових літер власника Олександра Байєра. Виробництво взуття знаходиться в Італії та Іспанії. Тут проходить весь життєвий цикл взуття – від замальовки ескізу до виходу готової партії в світ. Над створенням кожної колекції трудяться італійські дизайнери. Вони прислухаються до побажань не тільки молодих дівчат, але і жінок у віці. Модельєри цієї торгової марки регулярно стежать за останніми тенденціями в світі моди. Перед виходом партії взуття в продаж, всі моделі ретельно перевіряються на відповідність стандартам якості, які були заявлені при створенні торгової марки. У 2007 році компанія Alba запустила новий проект Svetski. Це втілення останніх найбільш модних тенденцій.

Взуття Alba – зручніше нічого немає

Все взуття бренду Alba розроблена і створена для жителів мегаполісу, враховуючи їх уподобання, ритму і способу життя. Байдужим ніхто не залишиться. У колекції присутні моделі елегантної класики, молодіжне повсякденне взуття, практичні спортивні моделі. У виробництві використовуються тільки натуральні матеріали. Хочеться відзначити, що завдяки багаторічному досвіду, дизайнери домоглися того, що взуття бренду Alba володіє підвищеною комфортністю.

Колекція взуття

Вся колекція взуття Alba ділиться на три напрямки – Classic, Casual, Fashion. Направлення Classic – це суворе комфортне взуття для повсякденного носіння. Моделям цієї лінії властивий офісний дрес-код, стриманий дизайн і приглушені природні відтінки кольорів. Напрямок Casual – це взуття для відпочинку. Дизайнери постаралися, щоб в цьому взутті Ви завжди відчували себе комфортно. Ці моделі будуть ідеальними для відпочинку на природі, далекихподорожей. Напрямок Fashion – це взуття для особливих випадків. Тут поєднуються різні матеріали, банти, вишивка. Це взуття для вишуканих випадків, виходів у світ.

Широка мережа по країнах світу

Взуття Alba створене для кожного з нас. Бренд Alba представлений сьогодні мережею магазинів по всьому світу. Компанія також заснувала дисконтні – і сток-центри. Це дозволяє простим жителям мегаполіса купувати модне фірмове взуття за нижчою ціною. Ваші ніжки завжди будуть почувати себе комфортно, адже взуття марки Alba – це висока якість, вишуканий стиль і розкіш!

Залишити коментар