Взуття Clementine. Все про бренд Clementine

Взуття Clementine

Клементина Бакстер є новим гучним ім’ям у взуттєвій промисловості! Взуття Clementine несе в собі дух свободи! Лондонський дизайнер черпає своє натхнення зі світу мистецтва. Її взуття неповторне. Вона як скульптор, переносить своє бачення архітектури сучасного світу в моделі взуття.

Маленька історія

Клементина Бакстер отримала освіту в Лондонському коледжі моди. Ідея створення брендового взуття з’явилася при написанні диплома. Можна сказати, що вона відбила в дипломі свою першу колекцію взуття. Вона створила свій бренд Clementine, роблячи особливий акцент на архітектурі і скульптурі. Навесні 2010 року вийшла її колекція, яка вразила громадськість. Вона була не схожа на інших, відчувався свій неповторний стиль. Яскраві фарби, неповторні форми – це виявився новий стиль, який завоювала навіть самих вибагливих і примхливих модниць. Колекції Клементини Бакстер розкуповуються вже не перший рік.

Ручна робота

Кожна модель народжується на світ поступово, не поспішаючи. Дизайнер продумує все до найменших частинок. Особливою родзинкою взуття бренду Clementine є скульптурні каблуки, які ніхто з дизайнерів ніколи не ризикував так змінити. Все взуття має неймовірні деталі, наприклад дерев’яна обробка частий елемент моделей. У кожній парі взуття немає нічого зайвого, все продумано до найдрібніших деталей. Необхідно відзначити, що все взуття Clementine пошите вручну. Лондонський дизайнер Клементина Бакстер не шкодує часу на опрацювання моделей. Щоб поліпшити модель, вона створює безліч ескізів в 2D і 3D. Ретельно опрацьовує колір і матеріали, з яких буде пошите взуття. Для виробництва використовуються кращі італійські матеріали. Модний стиль з італійською якістю – це неповторний стиль взуття Clementine!

Вашій увазі – взуття Clementine

Взуття Clementine чудово сидить на нозі, підкреслюючи витонченість і легкість ходи. У колекції представлені і туфлі – човники, і босоніжки і просто балетки. Всі вони виконані акуратно і без надмірностей. Якщо в моделі присутній високий каблук, він обов’язково компенсується невеликою платформою. Зручні балетки Clementine виконані з перфорованої шкіри, прикрашені різними декоративними елементами, наприклад, заклепками. Тонка підошва у моделі теж продумана до дрібниць – гумова вставка забезпечує комфорт при ходьбі. Внутрішня частина у взутті повністю оформлена м’якою шкірою з друкованим принтом у вигляді фірмового логотипу Clementine.

Розкіш для всіх цінителів комфорту і краси

Взуття Clementine досить яскраве. Його неможливо не помітити. Однак зроблене воно без надмірностей в декорі і в кольорі, щоб не відволікати увагу від незвичайної форми каблука. Взуття бренду Clementine створюється для свободи, а не для офісу. Взуття Clementine коштує недешево, проте тих, хто цінує справжнє мистецтво в моді це не лякає.

Залишити коментар