Колекція ексклюзивних прикрас від Versace. Дебют

ювелірні прикраси від Versace

Паризький тиждень високої моди схвилювало резонансна подія – італійський модний будинок Versace представив свою дебютну лінію ювелірних прикрас, що отримала назву «Versace Haute Joaillerie», яка створена для того, щоб доповнити вишукану лінію одягу «AtelierVersace». Презентація ювелірної лінії відбулася в готелі Рітц.
Колекція включає в себе вишукані дорогоцінні мінерали, серед яких – рубіни, жовті і білі діаманти, аметисти і смарагди, топази, аквамарин і інші камені. Ексклюзивні моделі обрамлені високопробним золотом і представлені в єдиному екземплярі. Всього колекція налічує шістнадцять виробів ручної роботи, які не можуть не підкорити жіночі серця. Донателла Версаче зізналася, що її давно відвідувала ідея створити подібну колекцію, і, як можна помітити, втіливши її в життя, вона нітрохи не програла.
Незважаючи на те, що серія суворо лімітована, дизайнери бренду готові виконати будь-яке ваше бажання під індивідуальне замовлення.

Різноманітність колекції

Серія створена в стилі «високої моди» і всі вироби являють собою справжні витвори мистецтва. Колекція вийшла досить різноплановою, але домінують у ній великі персні зі справжніми самородками. Упор в ювелірній лінії зроблений, переважно, на природну красу і складне огранювання каменю. Ненав’язливе обрамлення, виконане з використанням фірмових грецьких мотивів і візерунків Версаче, завершують елегантний виріб.
Крім того, тут ви зможете знайти і не менш великі кільця, що нагадують розпущену квітка, серцевину якого вінчає дорогоцінний камінь. У таких моделях оригінально виглядає поєднання натурального блиску золота і матова обробка.
Серед представлених прикрас, є також і менш помітні моделі. В основній, це гладкі кільця, виконані у формі не надто великого обідка, прикрашені дрібними діамантами по всьому периметру або з вибитим ім’ям бренду – «Versace» уздовж кільця. Серцевину кільця прикрашає або фірмовий логотип, або візерунок.
Безсумнівно, ювелірна лінія від кутюр – це верх вишуканості, елегантності, розкоші і шику. Ексклюзивні прикраси Версаче створені для справжніх цінителів краси і стилю, вони стануть вишуканим доповненням до будь-якого вечірнього туалету і підкреслять красу ваших рук. Адже це відомий факт, що жінка проявляє себе в тому, яким прикрасам вона віддає перевагу. З ювелірними виробами Версаче ви будете завжди на висоті.

Залишити коментар