Колекція осінь-зима Carrera 2012-2013. Природні мотиви в прикрасах Carrera

Carrera 2012-2013

Торгова марка «Carrera» – це всесвітньо відомий ювелірний дім, яких входить до числа найбільших компаній, що спеціалізується на виробництві ювелірних прикрас вже кілька десятиліть. Бренд має іспанське походження і є єдиною маркою, у якій замовляють ювелірні прикраси члени королівської родини Іспанії.
Компанія створює вироби тільки з дорогоцінних металів. Славиться марка оригінальністю колекцій, високоякісною і тонкою ювелірною роботою, використанням відібраного дорогоцінного каміння, і звичайно ж, має бездоганну репутацію.

Колекції Aqua від Carrera

На створення нової осінньо-зимової серії дизайнерів надихнули води світового океану, такі ж привабливі і непізнані. У новій серії представлені вишукані прикраси з білого і жовтого золота, особливо цікаво виглядають моделі, в яких поєднуються обидва види дорогоцінного металу. Вироби рясно прикрашені діамантами, топазами та іншими дорогоцінними каменями, створюється враження, що ви бачите прикраси з царської колекції, а не модного бренду.

Также оргинально и ярко будут смотреть броши и другая бижутерия с переливающимися камнями и красивым дизайном.

Особливо актуально виглядає фірмове матове напилення. Секрет подібної обробки досі не виходив за межі сім’ї Каррера.
Модельна лінія представлена сережками, кільцями і кулонами. Всі вироби виконані у вкрай тонких і м’яких формах. Дизайнери використовують, безсумнівно, кращі мотиви – шагреневі «турецькі огірки», чуттєві лінії хитромудрих орнаментів, контури, що нагадують океанічні раковини – все це знайшло втілення в поєднанні дизайнерського натхнення, золота і розсипів дорогоцінних каменів.
Масивні кільця з вибитим візерунком, сережки, виконані у формі диска-підвіски, литі з білого і жовтого золота – розкішні коштовності, що поєднують в собі тонкість ювелірної роботи і в той же час, монументальність виробів.

Gardenia & Jazmin

Також представлена серія, присвячена квітковій тематиці. Основні фаворити – це жасмин і гарденія. У стилі гарденії дизайнери пропонують годинник з білого золота, інкрустовані діамантами. Крім того, бренд представив таку ж модель і в жовтому золоті.
Лінія жасмин включає в себе серію витончених прикрас, просочених духом батьківщини – Іспанії, її красою і чарівністю.
Неймовірно стильні коштовності з фірмовим логотипом «Carrera» стануть прекрасним доповненням вашого вбрання. Вечірні варіанти і розкішні моделі, які можна носити щодня будуть вашими вірними супутниками.

Залишити коментар