Louis Vuitton. Колекція підвісок французького Будинку моди

Louis Vuitton

Відомий будинок моди Louis Vuitton показав свою пристрасть до подорожей, втіливши її у своїй новій колекції мініатюрних підвісок у формі сумочок, валізок, поїздів, літаків та іншої атрибутики подорожей. Такі підвіски модниці можуть підбирати собі за смаком і носити на всьому, починаючи від браслетів і закінчуючи дорожніми сумками.

Мініатюрні дорогоцінні підвіски до відкриття першого бутіка в Шанхаї

Будинок моди LouisVuitton вже багато років дивує модниць зі всього світу відмінними аксесуарами і самими несподіваними рішеннями. У цьому році до цієї величезної кількості різних колекцій додалася нова: французький дім випустив нову колекцію мініатюрних підвісок. Ця колекція підвісок французького дому моди пропонує жінкам прикрашати абсолютно будь-які речі, від сумочки або браслета до своїх ключів.
Над цією колекцією попрацював талановитий американський модельєр Марк Джейкобс, який вирішив порадувати fashion-леді цими гламурними штучками. Модельєр будинку мод Louis Vuitton підкреслив, що дивлячись на ці милі прикраси, леді захочуть використовувати їх всіх відразу. Крім того, вони стануть ідеальним доповненням до річної пляжної колекції французького модного дому Louis Vuitton, і нітрохи не гірше підійдуть до осінньої колекції 2012.
Цю колекцію підвісок можна вважати святковою, так як ця лімітована серія дорогоцінних мініатюрних підвісок, була приурочена будинком Louis Vuitton до відкриття першого бутіка в Шанхаї. Досить масштабне відкриття бутіка Louis Vuitton в цьому мегаполісі Китаю почали з прибуття поїзда іменного Louis Vuitton Express, який долав відстань від Парижа до Шанхаю, за ним пішов показ колекції LouisVuitton осінь-зима 2012-2013.

Дух подорожей втілений у колекції мініатюрних підвісок

У новій колекції підвісок від французького будинку мод дуже яскраво втілена ідея подорожей. Вони виготовлені у формі повітряних куль, корабликів, поїздів і валізок. І хоча вони представлені в досить скромних розмірах, але все ж підкорюють складністю дизайну, вишуканістю та красою. Ці підвіски прикрашають діаманти, золото, блакить і агати, тому вони стануть відмінним аксесуаром навіть для самих вимогливих модниць. Вони інкрустовані кристалами і декоровані емаллю.
Дух мандрів і подорожей дуже важливий для осінньої колекції будинку мод Louis Vuitton, і мініатюрні підвіски, як ні що інше ідеально його втілюють. Модниці, які завжди стежать за новими колекціями аксесуарів французького модного дому, неодмінно знайдуть, що можна прикрасити цією мініатюрною розкішшю. Починаючи свої мандрівки, прикрасьте свою валізу маленьким саквояжем від LouisVuitton.

Прекрасным подарком для любимого человека станут элитные наручные часы или роскошные ювелирные изделия, которые можно приобрести в через интернет просмотрев каталог и все сертификаты качества.

Залишити коментар