Nomination Осінь-Зима 2012-2013. Розкішні аксесуари Nomination

Прикраси Nomination

Nomination – широко відома фірма, яка спеціалізується на виробництві ювелірних прикрас із золота і сталі. Вперше бренд зародився в Сесто Фьорентіно, де його засновник – Паоло Дженсіні вперше створив браслети із складових частин. Ідея, досить проста, але йому вдалося реалізувати її як можна краще. Згодом усі браслети фірми оснащувалися додатковими ланками, які можна міняти або додавати, робити на них гравіювання з іменами або датами знаменних подій, і багато іншого. Кожен покупець міг зробити суто індивідуальне замовлення. На сьогоднішній день подібні браслети не втратили актуальності і залишаються одним з основних напрямків марки. Крім того, бренд пропонує годинники, підвіски, кільця, сережки, кулони та інші аксесуари. Кожен модельний ряд відноситься до однієї з шести ліній – «Junior», «Time», «Composable», «Gioielliwomen» і «Gioiellimen», «Composable».

Особливе місце в колекціях бренду займає серія для дітей. Дизайнери не тільки враховують інтереси малят, але й можуть робити копії прикрас їх улюблених героїв.

Осінь-зима 2012-2013

У новому сезоні бренд не відійде від своєї родзинки – випуску набірних браслетів. Базові браслети представлені в декількох варіантах – шкіра й сталь. Крім того, існують різні модифікації – товщина і форма ланок, різноманітні підвіски і багато іншого. Також колекція прикрас включає лінію сережок і кулонів, крім того фірма виробляє і монолітні браслети.
У новому сезоні дизайнери бренду обіцяють порадувати покупців новими шрифтами, символами і квітами. Надаючи повну свободу вибору – від матеріалу браслета, до його вмісту, будь-хто може створити індивідуальне і неповторне творіння.
Крім того, планується випуск лінії годинників, які прагнуть повторити оригінальні браслети, і затребувані споживачами.
Своєю назвою бренд зобов’язаний латинському слову, яке в перекладі дослівно означає «давати чомусь правильне ім’я». Яскраві і неповторні елементи браслетів, барвисті стрази і підвіски, будь-які літери та цифри – все це допоможе створити вам унікальну комбінацію і розкрити свій творчий потенціал.
Прикраси Nomination – це не тільки гарантія якості, але й забезпечення абсолютної індивідуальності вибраних вами прикрас. З цим твердженням згодні багато знаменитостей світового рівня, наприклад, Дженніфер Лопес, Мадонна і Брітні Спірс.

Отличным решением для небольшой кухни станет установление варочной поверхности, которая не занимает много места, есть более экономной и подбирается под любые размеры. Купить варочную поверхность можно посетив специализированный интернет-магазин, где всегда есть широкий выбор данного товара и доступные цены.

Залишити коментар