З чим носити великі прикраси?

великі прикраси

Прикраси займають важливе місце в гардеробі кожної дівчини. Адже вони не тільки доповнення образу, а й важлива його складова. Часом прикраси це один із способів самовиразитися, підкреслити основні риси свого характеру. Правильно підібрані сережки, браслет, брошка або кольє здатні надати чарівність, жіночність і ніжність або навпаки – зухвалість і незалежність. Великі прикраси здатні найбільш виразно розставити акценти і повністю перетворити наряд. Приміром, вони в одну мить можуть перетворити найпростіший спосіб в вечірній.

Великі прикраси вже не перший рік залишаються на піку популярності. Проте, багато дівчат так і не вирішуються поповнити свій гардероб трендовими прикрасами, боячись виглядати дешево і просто. Дійсно, великі прикраси досить підступні і при їх виборі, необхідно заздалегідь ретельно продумувати і опрацьовувати весь образ. Результат, безсумнівно, буде стояти витрачених зусиль.

7 важливих правил для ідеального образу

При виборі великих прикрас як доповнення до свого образу, неодмінно потрібно пам’ятати кілька важливих правил:

1) Великі прикраси притягують погляди. Їх помічають насамперед, тому великими прикрасами можна підкреслити свої незаперечні достоїнства. Наприклад, бездоганний манікюр можна виділити крупним кільцем з каменем під колір лаку, довгу, виразну шию – масивним кольє, а ідеальну шкіру на обличчі – важкими краплеподібними сережками;

2) Великі, довгі сережки підходять жінкам з обличчям правильної форми. Вони роблять акцент на шию, вилиці, очі і губи, тому макіяж і зачіска повинні бути добре продумані. У такому образі не слід ходити на роботу, або на серйозні зустрічі;

3) Литі, ковані сережки та браслети з металу додають образу інопланетної загадковості. Для тематичних вечірок в самий раз.

4) Масивні прикраси з натуральних матеріалів: дерева та каміння припускають в одязі етнічний стиль. Але тут дуже важливо знати міру. Прикрашаючи шию намистом, не варто робити акцент і на одязі. Ніяких яскравих елементів, вишивки та брошок. Образ можна доповнити тематичним аксесуаром: сумкою або ременем.

5) Для створення строго, ділового образу можна поєднати масивний ланцюг з кулоном із закритою сукнею без глибокого декольте. До такого вбрання також підійдуть довгі намиста з крупного каменю, кілька разів обмотані навколо шиї. Дозволяється поєднувати відразу кілька прикрас для зони декольте. Але, в такому разі, потрібно суворо дотримуватися цінової політики прикрас. Одягти дороге кольє з дешевими намистом – верх несмаку;

6) Кілька браслетів, одягнутих на одну руку – тренд сезону. Вони здатні вигідно підкреслити витонченість кисті і красу манікюру. Браслети повинні бути витримані в одному стилі, як між собою, так і з одягом.

7) Масивні персні сьогодні також на піку популярності. Їх, як і браслети можна носити попарно і комбінувати між собою. Але ні в якому разі не варто поєднувати біжутерію з ювелірними прикрасами. Це викличе дисгармонію і неоднорідність образу. Не варто вибирати персні з каменями, що імітують дорогоцінні. Це виглядає вульгарно і смішно.

Вже давно минули часи, коли сережки, браслети, кольє та інші прикраси ретельно підбиралися за кольором і розміром. Зараз актуально все яскраве і часом диспропорційне. Великі прикраси можна і потрібно комбінувати, експериментувати з кольорами і формами, важливо тільки дотримуватися в образі одного стилю, і все обов’язково вийде.

Залишити коментар