Чому потрібно вибирати шовкову білизну? Поради

шовкова білизна

У нашому житті є речі, які відкриті тільки для нас, але виражають наш характер і створюють затишок і спокій. До таких речей відноситься білизна. Для багатьох з нас – це пов’язано з приватним, особистим життям, те, без чого не можемо обійтися. Великі поціновувачі білизни вибирають шовкову, щоб в повній мірі наблизити себе до розкоші гідної імператорів. Вона красиво блищить, ніжно ковзає по тілу, дуже легка, м’яка і шалено приємна на дотик. Мати відомої актриси і співачки Джейн Біркін сказала дочці: «Коли у тебе вже нічого не залишилося, одягай шовкову нижню білизну і починай читати Пруста».

Що потрібно знати про шовкову білизну

1. Шовк має унікальний склад. Він складається з 97% білків, один з них фібріон, який, лікує шкіру, сповільнюючи процеси старіння.
2. Вона володіє високою здатністю утримувати вологу, при цьому завжди залишається сухою на дотик.
3. Підтримує оптимальну температуру людини.
4. Шовкова білизна для сну (піжами, спальний костюм, комбінації) позбавляє від безсоння, дотики шовку розслабляє і заспокоює.
5. Має гіпоалергенні властивості (не притягує пил, в ній не заводяться кліщі, грибки і цвіль).
6. Якщо довгий час носити шовкові трусики полегшуються наслідки менопаузи, і навіть знижуються симптоми рецидивної (поворотної) молочниці.
7. Шовк дивує своєю міцністю, стійкістю кольору і довговічністю.

Правила вибору:
1. Вибираючи, перш за все, необхідно визначити причину вибору. У різних ситуаціях білизна з шовку має бути відповідною. Часом вона стримана і непомітна, часом зухвала і оригінальна. Деколи необхідно підкреслити сексуальність, часом приглушити.
2. Ніколи не купуйте на розмір менше. Це виглядає дивно і шкідливо для здоров’я.
3. Повинна добре сидіти на вашій фігурі, враховуючи її тип.
4. На вигляд з шовком легко переплутати віскозу, але, білизна з віскози коштує дешевше, легко мнеться, дає дефекти при пранні і носінні. Але знайти щось без додавання штучних волокон зараз це рідкість – вони необхідні, щоб білизна максимум зберігала форму, і підкреслювали фігуру. Самим кращим варіантом є добавки на основі поліаміду або лайкри (до 10-15%), вони приємні тілу і дають білизні необхідну еластичність.
Відомі дизайнери обожнюють використовувати шовк у своїх колекціях. Вона виглядає розкішно, відрізняється плавними лініями і граціозністю. У колекціях 2012 представлені ліфи трикутної форми, кюлоти із завищеною талією, бюстгальтерами-балконет і корсети. Тренд є трендом, але не можна забувати всіма улюблену класику.

Залишити коментар