Колекції нижньої білизни Sielei

нижня білизна Sielei

Sielei є італійською торговою маркою корпорації Intima Moda. Білизна цього бренду випускається тільки з висококласного матеріалу у використанні сучасних технологій. Унікальний дизайн виробів Sielei дозволяє моделям ідеально окреслити фігуру жінки, при цьому вигідно підкреслити достоїнства і приховати недоліки. Різноманітність стилів дає вибір, як для витончених дам, так і для молодої дівчини. Це дозволяє створювати універсальний гардероб для кожної, в якому всі речі відмінно сполучаються між собою, приносячи господарці відмінний настрій і втілення таємних фантазій.
Колекції марки Sielei розділені на кілька категорій. Звичайно присутня класична лінія білизни, під назвою Classic, в якій поєднуються натуральні тканини з густими мереживом і стразами, створюючи дуже жіночні і романтичні образи для тих, хто любить сталість. Фатальні і пристрасні натури зволіють моделі з легким мереживом усипаним перлами, а також з вишуканими деталями. Хто любить простоту, і затишок виберуть собі універсальну лінію білизни чорного кольору. У цієї моделі відмінна посадка, маються бретелі з тканини протиковзкої текстури і непомітність під одягом, якраз те, що потрібно на кожен день. А для тих, хто любить вечірні вбрання з глибоким декольте або оголеною спиною є моделі на прозорих знімних бретелях. Також не залишилися, обділені дами з пишним бюстом, для них створена модель Donna, яка відмінно тримає і піднімає груди. У моделях Light використовують тканину, яка не мнеться, не деформується при носінні і пранні, вироби легко стираються і швидко сохнуть. Ще одна відмінна риса – це тоненький шов по краях трусиків і бюстгальтерів, акуратна, непомітна і практична сполучна строчка. Створює ефект другої шкіри. Є моделі, які допомагають візуально виглядати на кілька розмірів менше, вони включають боді і труси-утяжки. Марка також випускає білизну для дому – піжами, халати, трикотажні кофти, майки та брюки.
Торгова марка нижньої білизни Sielei стала дуже популярною серед покупців не тільки з причини того, що постійно з сезону в сезон пропонує якісну продукцію, але й тому що, створює хорошу цінову політику. Вартість якісної білизни не перевищує планку середньої ціни в порівнянні з іншими марками іноземного виробництва.
На жаль, на офіційному сайті (www.sielei.it) не можна купити продукцію, але є інші інтернет – магазини.

Залишити коментар