Красиві дівчата в нижній білизні. Модні покази, дизайнерські рішення

Красиві дівчата в нижній білизні

Вся краса світу придумана саме для жінок, що б хто не говорив, а прекрасніших за них в світі дійсно нічого і нікого немає. Всі з цим згодні. Вся індустрія моди працює тільки для того щоб зробити їх ще більш чудовими. Чим же порадують нас наші улюблені дизайнера. Так, вони вирішили повернути жінкам то що у них по трохи забирає теперішній світ. Адже робота, будинок, сім’я, спорт, це все так виснажує, що ви навіть не встигаєте в дзеркало дивитися, що вже говорити про нижню білизну. Але все, ж це основа жіночності. Саме на цьому акцентують увагу відомі творчі особистості зі світу моди. Адже всім нам хочеться хоч іноді зупиниться, і щоб весь світ  почекав, поки ми відпочиваємо.
Так, наша прекрасна  марка Stella Mcccartney дарує неповторні бюст’є, які, до речі кажучи, в цьому сезоні шалено популярні. Вони такі легкі, напівпрозорі, як ніби вітряні, в них ви відчуєте, що таке повернутися в 18 років, де немає турбот, тільки любов і романтика!
У свою чергу, відомі дизайнери марки Calvin Klein Underwear, не можуть утриматися від своїх улюблених божевільних розцвічень, дивно наскільки добре ці чоловіки розуміють, чого хоче жіноча душа, очі і тіло. Так легко і просто, здається, всі ці століття ми йшли до цього, до простоти ліній, натуральності тканин і яскравості кольорів. Все це не зможе залишити вас байдужими.
У свою чергу Dolce & Gabbana пропонують нам полувінтажні бюст’є і ліфи. З першого погляду, це білизна нагадує дитячу білизну, але добре приховує вади, плюс має ще й коригувальний ефект. Ні куди від моди не втечеш, ці два чоловіки розуміють жінок і наділяють їх, неначе другим диханням, що може бути краще ніж відчуття молодості і закоханих очей вашого чоловіка, і повірте в те, що побачивши вас у такому вбранні він просто не встоїть. Адже не обов’язково бути голою, щоб бути бажаною.
А ось Emporio Armani підводить нас до легкої розкутості і сексуальної відкритості, хоча в наш час, куди вже відкрито. Але навіть, практично не прикрите тіло, виглядає благородно, а все завдяки тонкості ліній і красі мережив. Це обов’язково має бути у вашому гардеробі, адже воно чудово і шалено просто!
Який вибір ви зробите, не має значення, але пам’ятайте жінка в красивій і дорогій нижній білизні краща будь-якого подарунка!

Залишити коментар