Модні кольори 2014: Бездоганний білий колір

Модні кольори 2014

 Бездоганний білий колір буде явним фаворитом у цьому сезоні. Звичайно, білий колір завжди актуальний, але у білого так багато відтінків. У цьому сезоні особливо популярний буде контрастний білий тон сяючого снігу. Якщо правильно використовувати в костюмі цей колір, а також не менш модне класичне його поєднання з чорним, можна виглядати дуже ефектно.

Білий колір – це колір світла, істини, чистоти, початку нового життя. Символіка цього кольору означає божественну милостиву життя. Білосніжний відтінок часто люблять упевнені в собі, витончені жінки, що володіють загостреним почуттям справедливості.

Освіжаюча і оновлююча перевага білого очевидно. Чистий, лаконічний, аскетичний білий силует виглядає дивно шикарно. Очевидно, що так думають і дизайнери. Білі колекції, наприклад, від Lacoste, Lisa Perry, Diane von Furstenberg, Cushnie et Ochs на Нью-Йоркському тижні моди були рівнозначно незрівнянні. Чудовими діоровскими мереживними білими силуетами, створеними Рафом Симонсом не можна не милуватися. До речі, у нього ж в цьому сезоні – незрівнянні монохромні роботи. Ralph Lauren і Stella McCartney зі своїми білими костюмами, Chanel і Hermes – без білого образу не обійшовся ніхто.

Для того щоб надати тотально білому кольору об’єм, можна використовувати поєднання різних фактур тканин. Наприклад, жакардові тканини з орнаментом добре поєднуються з гладкими білими тканинами. У моді біла вишивка і біле мереживо. Можна урізноманітнити білий силует поясом. Цю ідею демонструє нам Derek Lam.

Якщо ви вважаєте, що не настільки досконалі (хоча це спірне питання) можна віддати перевагу монохром. Чорними будуть ті елементи вашого гардеробу, які треба візуально зменшити, а білим виявиться відповідно те, що можна підкреслити. Якщо ви хочете збільшити свій ріст, краще вибрати чорний низ і білий верх. Це – нестаріюча класика. Можна просто віддати перевагу невеликим контрастним вставкам білого на чорному тлі. Дуже популярний в цьому сезоні графічний чорний принт на білому тлі. Класичне чорне маленьке плаття з комірцем білого кольору буде вельми актуально.

Білий колір можна оригінально і грамотно поєднувати з іншими тонами білого: кольором слонової кістки, попелясто-білим, кольором пергаменту і кремовим кольором.

Романтичний, елегантний образ жінки в білій мереживній блузці ніколи не старіє. Це підійде і тим, хто зітхає по минулим часам, переглядаючи фільми 50 – річної давності, і тим, хто хоче бути стильною і динамічною. У білій сукні і ви можете бути і маленькою принцесою і суворою дамою. Все залежить від вас.

Залишити коментар