Нижня білизна Florange – нова колекція

Нижня білизна Florange

Торгова марка Florange є виробником жіночої і чоловічої нижньої білизни. Правовласником цієї марки виступає швейцарська компанія Provea, яка також є складовою частиною холдингу De Agostini. Головний офіс марки знаходиться на південному заході Швейцарії – Лозанні, тому нижня білизна Florange це французький шик і романтика для справжніх цінителів.

Колекція Florange осінь-зима 2012-2013

L’art de la Mode – так називається нова колекція осінь – зима 2012-2013. Мода швидко змінюється і тече своїм руслом, але вона також є самим головним вираженням індивідуальності людини. Дизайнер малює свої ескізи, як художник творить свої картини, так і кожен може стати творцем свого стилю. Саме таким чином торгова марка зацікавлює своєю колекцією. Кожна модель колекції називається жіночим ім’ям:
1. Camelia – це найніжніша модель молочно-білого кольору з використанням плісированого тюлю, стразів і мережив з перламутровим блиском.
2. Darilyn – комбінація мікроволокна з мереживами, прикрашена бантиком з блискучим кристалом.
3. Amber – білизна яскравого, дикого забарвлення з доповненням атласних стрічок і страз.
4. Madelin -  найтонший прозорий тюль декорований вишивкою, прикрашений витонченими аксесуарами.
5. Arianna – вишукане поєднання м’якого сатину і ніжного мереживо.
6. Sheridan – ніжне мікроволокно, вишукана вишивка, симпатичний бантик з перлинами робить білизну ніжною і кокетливою.
7. Ileana – дуже чарівна і повітряна модель з атласною вишивкою.
8. Louise – тут поєдналися ніжне мікроволокно з ажурним тюлем і незабутньою атласною вишивкою.
9. Esmeralda – елегантне сполучення м’якого жаккардового сатину і струмливого мережива.
10. Lily-Rose – модель з ніжним тюлем, який прикрашений витонченою вишивкою з квітковим візерунком, а також декорований бантиком і підвіскою зі стразами.
11. Lindsay – білизна комбіновано різними тканинами: гладкий сатин, сіточка і геометричне мереживо, аксесуаром є бантик з перлинами.
12. Cassandra – поєднання мікроволокна з тюлем, прикрашеного запаморочливою вишивкою.
13. Viviane – містична модель утворилася за рахунок чорного кольору та ледве помітного квіткового принта.
14. Coraline – вишуканий кораловий колір і срібна нитка мережива створює романтичний образ, аксесуаром виступають декоративні бретелі і гудзики.
15. Odette – стильний мікс квіткових і герметичних принтів в поєднанні з вишуканою тасьмою і ніжним відтінком фіолетового.
16. Brithany – білизна природного кольору (поєднання відтінку стиглого інжиру з лавандовим) з геометричною вишивкою, атласними стрічками і прикрашене бісером.

Ціни на нижню білизну

Не дивлячись на те, що це ексклюзивна і високоякісна нижня білизна ціни залишаються нижчими, ніж колекційної білизни інших відомих марок. Вартість Florange – це доступна ціна гідної білизни. Але є нюанс у придбанні продукції. У 2011 році торгова марка була зарахована в ряди представників Асоціації Прямих Продажів, тому треба шукати консультантів з каталогами. Але є деякі сайти, де можна придбати нижню білизну, а також за бажанням стати консультантом торгової марки Florange: www.florange-shop.ru, www.florange.ru, florange-nsk . fo.ru, а також florange-forever.ru.

Чтобы поразить любимого человека своей красотой и сексуальностью вам понадобится эротическое нижнее белье, которое выгодно подчеркнет изящные формы женской фигуры

Залишити коментар