Нижня білизна та домашній одяг Etam – краще не буває

Нижня білизна

Etam – широко відома торгова марка французького походження, яка спеціалізується на виробництві нижньої жіночої білизни, купальників і одягу для дому. На ринку нижньої білизни фірма існує вже майже сторіччя і встигла завоювати серця величезної кількості жінок по всьому світу.
На сьогоднішній день, торгова марка володіє трьома відомими брендами, які виробляють жіночий одяг – «Etam», «Tammy» і «1, 2, 3».
Компанія почала завойовувати славу відразу ж після свого виникнення. Спочатку, фірма однією з перших почала використовувати бавовну при виробництві білизни, далі, в нічних комплектах стали застосовуватися матеріали джерсі і в кінці кінців, інноваційні бюстгальтери без швів остаточно закріпили за фірмою високий статус.

Асортимент марки

На сьогоднішній день марка представляє три базові лінії – вишукана романтична, для повсякденного носіння і комплекти білизни для особливих випадків. Домінуюча частина асортименту, це, звичайно ж, повсякденна лінія. Якісна та функціональна білизна – це візитна картка фірми. Багато моделей прикрашені гладкою вишивкою, візерунками, набитими на тканині, яскравими стрічками і воланами. Стильні, сучасні форми, функціональність, вишуканий дизайн і використання натуральних тканин – підкорить ваше серце, якщо ви ще не чули про цей бренд.
Незважаючи на, здавалося б, високу планку, бренд встановлює на свої вироби досить демократичні ціни.
Крім спідньої білизни, в асортименті марки Етам ви знайдете і одяг для дому – це і затишні халати із запахом, і м’які штани, майки і багато іншого.
Крім того, дизайнери піклуються про всіх своїх покупців і намагаються врахувати їх переваги. Зручна і функціональна лінія «комфорт» ідеально підійде для жінок, які працюють в офісі – безшовні моделі, не викликають роздратування і не травмують шкіру, дозволять відчувати себе комфортно весь день.
Для юних споживачів компанія розробила спеціальну молодіжну серію – «Girl & Co».
Для дам, які особливо трепетно ставляться до проблем екології, в асортименті фірми ви знайдете окрему лінію, представлену екологічно чистими, натуральними матеріалами, які не проходили хімічної обробки в процесі створення виробів. Ця лінія одержала назву «Ekyog for Bio».

Де придбати нижню білизну Etam

Перш за все, знайти білизну цієї марки ви зможете у фірмових магазинах, у таких містах, як Київ, Донецьк, Запоріжжя та інші. Крім того, фірмовий інтернет-магазин www.etam.com/ надає вам такі ж послуги.
В інтернеті також є й інші інтернет-магазини, в яких ви зможете замовити той чи інший комплект в режимі онлайн, наприклад, ves4i.com.ua/Etam.
Широкий асортимент, доступні ціни та оригінальний дизайн – все, що потрібно сучасній дівчині!

Замечательной находкой для представительниц прекрасного пола станет женский трикотаж из которого можно сшить не только одежду и пижамы, но и нижнее белье.

Залишити коментар