Плаття Гетсбі знову в моді

Плаття Гетсбі

Повернення модних колись силуетів і матеріалів в сучасні колекції не ново. Модельна індустрія розвивається за якоїсь спіралі, іноді розкручуваної у зворотний бік. Гардероби кінця минулого століття туалети в стилі унісекс віджили своє. Знову на вершині популярності виявилося ненависна феміністкам сукня.

Такого розмаїття моделей, варіантів «поєднання непоєднуваного» в підборі матеріалу, комбінування квітів не бачили ще самі модниці. Яскрава варіація вихідного вбрання – сукня Гетсбі.

Дана лінія почала своє вигадливий і разом з тим простий хід по вішалкам модниць в 20-ті роки минулого сторіччя. Втомлені від грубих і жорстких корсетів дами з якоюсь ненаситністю захопилися на перший погляд нехитрими, але незмінно елегантними моделями.

Занижена лінія пояса, відкрита зона плечей, спадаючий легкий поділ – провідні ознаки таких суконь. Колірні переваги стилю класичні: однотонні пастельні акварелі або строгість чорного. Додатково пропоновані наряди прикрашені бахромою по всій довжині, або дрібними рюшами. Драпірування попереду легкі і витончені, не обтяжують силует, а підкреслюють його піднесеність, неземну крихкість. Блиск і розкіш – вітається. Не тільки в самих матеріалах, а й в прикрасах, вишивці, декорі.

До сукні Гетсбі немає певних побажань щодо довжини. Тут варіації від струмуючого по підлозі шлейфу, до спідниці по коліно. Різноманітні розрізи, однобокі драпірування низу покликані злегка підняти завісу таємниці дівчини, одягненої в цей твір модельного ряду.

Образ світської левиці минулого століття буде не закінченим, якщо до плаття не підібрати відповідний аксесуар. Це не тільки штучно зістарені довгі гірлянди бус з бісеру, перлів, кольорового стеклярусу. Об’ємна квіткова композиція чи пишний пір’яний ансамбль, що прикрашає акуратно прибрану граціозну голову – ось родзинка і чаруюче доповнення до вбрання.

Хутряна горжетка, розкішне боа, пелерина і рукавички додадуть своїй господині лиску, застарілого гламуру, флеру благородства, аристократизму.

Нова хвиля популярності суконь підняла на гребінь попиту і трохи призабуті силуети нарядів Гетсбі. Їх універсальність, витонченість і невимогливість до лінії талії знайшли відгуки в спраглих оновлених кроїв смаках покупців.

Залишити коментар