Стрінги – це модно і зручно! Новинки сезону, бренди

Стрінги

Стрінги – невід’ємний предмет жіночого гардеробу, здавалося б, придумані не так давно, але історія говорить про зворотнє. Ще в кінці Другої Світової у США один впливовий чоловік, якось вирішив відпочити душою в стриптиз-клубі і зніяковів при вигляді абсолютно голого жіночого тіла. Після такого випадку, робітниці еротичного закладу, не без переконливих рекомендацій клієнта, стали прикривати інтимні місця шматочком тканини у формі трикутника. Клуб здобув славу, так як танці дівчат в «трикутнички» виглядали на багато красивіше і сексуальніше. Ім’я винахідника модного нині елемента нижнього одягу, на жаль, нам невідомо. Але багато жінок і чоловіків висловили б американцеві величенну подяку.
Облягаючі вечірні плаття, тонкі штани, короткі шорти просто не «потерплять» під собою нічого іншого, окрім модних стрінгів, ідеально зручних в теплу пору року.

Популярні бренди стрінгів

Дизайнери пропонують все нові і нові моделі. Хітом осені 2012 станли стрінги з напівпрозорої тканини, оброблені вишивкою. Італійські бренди Felina і Papillon представляють саме таку білизну в своїх нових колекціях.
Французький бренд Vannina Vesperini радує прихильниць класики непрозорими стрингами з мереживними вставками.
Так само традиційно виглядають стрінги білоруської Milavitsa – еластичне полотно, прикрашене стрічкою.

Моделі стрінгів для найсміливіших

США як справжня батьківщина стрінгів вразили модниць найсміливішим варіантом нижньої білизни. Назва цих трусиків відповідає їх зовнішньому вигляду – С-стрінги. Виконані вони з різних видів тканини: шовк, атлас, бавовна, і являють собою шматочок дроту, на який ця тканина натягнута. Дуже зручна річ для засмаги – ніяких вам зайвих білих смужок. Ну а вечірнє плаття чудово ляже на фігуру, не видаючи складочок і швів від звичних нам трусиків.

Стрінги-наклейки – новинка року

Стрінги-наклейки – ще один модний тренд сезону. Клейкі силіконові стрічки надійно кріплять стринги до тіла. Вони не виділяються під облягаючим одягом, тіло в них дихає, оскільки матеріал, з якого вони виготовляються натуральний. Дуже зручні такі стрінги для любительок шортиків з низькою талією а також для відвідувачок соляріїв. Стрінги-наклейки – білизна багаторазового використання. Додаткові комплекти силіконових стрічечок продаються окремо.

Де купити модні стрінги

Чимало торгових одиниць пропонують модну нижню білизну. Дуже зручно купувати якісні стрінги он-лайн. Існують Інтернет-бутіки нижньої білизни, інтернет-магазини брендового одягу, інтернет-магазини жіночої білизни.
Кожна жінка мріє виглядати на всі сто, створюючи свій неповторний образ. У кожного чоловіка при вигляді красиво і стильно одягненої жінки виникають думки про те, що цей одяг приховує. Так на скільки ж впевненіше ми відчуваємо себе, усвідомлюючи, що «приховуємо» щось не міні стильне і красиве, ніж те, за чим нас зустрічають!

Залишити коментар