Сукні, актуальні в 2014 році

сукні 2014

Дами чекають весну як можливість показати кращі свої наряди, а для чоловіків – це привід милуватися жіночими красивими ніжками. Найпопулярніший фасон наступаючого сезону – облягаючі, приталені сукні.

Ще одна модна тенденція – це сукня-сорочка. Модель характеризує велика частка жіночності, завдяки різнобарвним текстильним вставкам, накладним кишеням, тонким поясам. Досить цікаві плаття із запахом. Від стилю сукні залежить віковий ценз жінок, яким воно піде. Плаття з трикотажу дуже навіть доречно в офісній обстановці. Кращим нарядом для романтичної або дружньої зустрічі послужать шифонові сукні з запахом.

Звичайно, актуальні і ретро-тенденції. Дизайнери в поточному році звернулися до моди 60-х років. І на світовому подіумі виникли сукні з чітким кроєм, зшиті з яскравого матеріалу і контрастною обробкою.

На подіумах видно як екстремальне міні, так і довжина до колін, і сукні в підлогу. Будь-яка модель при правильно підібраного взуття та аксесуарах відмінно виглядає на багатьох жінках.

Всі дизайнери цього сезону схожі в думках про те, що кращий колір весняної сукні – блакитний і всі його відтінки. Звичайно, подібні вбрання не назвеш повсякденними. Але у них є альтернативні варіанти. Модні кольори цього року: темно-зелений, коричневий, бордовий, різні відтінки сірого і жовтого.

Разом з сукнями однотонними зустрічаються матеріали з принтом. Наприклад, леопард, квіти, можливо, що нагадують східну моду. Трохи рідше з’являються тканини з смужками або ж у горох. Найчастіше вони застосовуються у вигляді декоративних обрамлень суконь.

Любителям розкоші і шику від дизайнерів заготовлений сюрприз у формі суконь з блискучої золотистої тканини з текстурою, що нагадує оперення казкового птаха або луску. Одягти подібний наряд на роботу не вийде, але в ньому цілком можливий вихід у світ, де ви точно справите фурор.

Тенденції з минулих модних сезонів прослизають у весняних сукнях. Найчастіше це шкіра коричневого, чорного, бежевого кольорів.

Більшість подіумних моделей зшиті з трикотажу. З ними легко працювати, а також трикотаж відмінно підкреслить достоїнства вашої фігури і цілком комфортний. Також можна зустріти в’язані сукні з повітряної, тонкої пряжі.

Окрасою весняних суконь служать прозорі вставки, мереживо, пір’я. Все покликане підкреслювати жіночність дівчини.

Плаття завжди було і буде основним символом жіночності. Цієї весни ви зможете сповна продемонструвати свою жіночність і красу.

Залишити коментар